Tehotná Krainová v bikinách s bruškom. Zverejnila krásne fotky!
Česká modelka si pred príchodom druhého dieťaťa na svet užíva exotiku.
Simona Krainová rozhodne nepatrí k modelkám, ktoré si nevedia dopriať oddych. Pri nedávnej návšteve Bratislavy nám prezradila, že jej pri synovi Maxovi chýba spánok a namiesto ôsmich hodín má len štyri. Na ostrove Maurícius však relaxuje naplno!
Tehotenstvo jej prospieva! Simona Krainová zvádza na plný dekolt
Prostredníctvom svojej oficiálnej stránky na sociálnej sieti Facebook poslala svojim fanúšikom niekoľko pozdravov z exotiky. Na jednej z nich pózuje v bikinách na lehátku a zreteľne pritom vidieť veľké bruško.
Na ďalších záberoch si užíva príjemné počasie či romanticky pózuje pri západe slnka. Pochválila sa aj tým, že jej miestny bulvár venoval celú stranu. Počas dovolenky absolvovala aj stretnutie s ministrom turizmu Maurícia.
Modelka je v šiestom mesiaci tehotenstva a spolu s manželom Karlom Vágnerom zaťiaľ nechcú vedieť pohlavie dieťaťa. - Tehotná Simona Krainová: Chlapec či dievča? Tentoraz sa nechá prekvapiť!
Odporúčame
Sophie Reade: Prsnatá pýcha Británie!

