Nedeľa 19.11. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
18. november 2017, 08:04

V druhom zápase vyhral Columbus na vlastnom klzisku nad New Yorkom Rangers 2:0 a zaznamenal tretí triumf v sérii.
17. november 2017, 11:29

Hráč NHL, ktorý rozpútal hromadnú bitku počas zápasu Calgary - Detroit, dostal prísny trest

Útočník Detroitu Luke Witowski si nezahrá desať zápasov.
17. november 2017, 09:26

Kapitán "medveďov" v 34. minúte šikovnou strelou od modrej čiary dostal jeho tím v Staples Center do vedenia a napokon to bol víťazný zásah.
16. november 2017, 13:21

Rozhodcom trvalo asi päť minút, kým sa im podarilo nastoliť poriadok, pričom rozdali 111 trestných minút.
16. november 2017, 09:15

Hviezdou večera sa stal Pánikov spoluhráč Artem Anisimov, ktorý sa blysol hetrikom.
15. november 2017, 15:42

Cehlárik si zahrá v elitnom útoku Bostonu

Cehlárikovi otvorili cestu zdravotné problémy Brada Marchanda a Andersa Blorka.
15. november 2017, 08:48

V zostave "olejárov" stále chýba slovenský obranca Andrej Sekera, ktorý sa zotavuje po operácii kolena.
14. november 2017, 14:58

Sieň slávy NHL je bohatšia o sedem mien, je medzi nimi aj Selanne, Kariya či Recchi

Dynamické duo Selänne - Kariya sa tak opäť zišlo v jednom "klube".
14. november 2017, 07:39

Pre 23-ročného útočníka to bol prvý trojgólový zápas v profiligovej kariére.
13. november 2017, 21:52

Slovan svoju domácu sériu odštartoval výhrou, Réway s prvým bodom

Zverenci trénera Eduarda Zankovca odštartovali pondelkovým duelom päťzápasovú domácu sériu, po týždni voľna nastúpia v utorok 21. novembra proti Viťazu Podoľsk.
13. november 2017, 09:41

Ramsaymu robia príjemné starosti brankári. Šatan: Polovica z tohto kádra pôjde na olympiádu

Ramsay pochválil Bubelov útok, ktorý sa gólovo presadil v presilovkách, aj útok Krištofa.
13. november 2017, 08:14

V ďalšom nočnom súboji Washington zdolal trápiaci sa Edmonton 2:1 po samostatných nájazdoch.
12. november 2017, 18:38

Slováci unisono chvália Ramsayho systém, Haščák: "Ideme dobrou cestou"