°C
Bratislava zmeniť
24. február 2018, 10:38

Päťdesiatku dokončili dvaja Slováci, Malák: "Bola to veľká výzva"

Slovenský reprezentant Peter Mlynár obsadil 51. miesto, na Niskanena stratil až 17:52,6 min. Andrej Segeč skončil na 53. priečke s mankom 19:22,2 min,
24. február 2018, 10:21

Velez - Zuzulová a Vlhová chystajú v apríli veľké prekvapenie pre fanúšikov. Tu sú prvé detaily

Kamrátky na svahu aj mimo neho usporiadajú veľkú šou na Slovensku.
24. február 2018, 07:42

Anastasia Kuzminová je už doma: Som šťastná, že som mohla finišovať so slovenskou vlajkou

Vyzdvihla aj výkon svojich reprezentačných kolegýň v štafete, v ktorej obsadili Slovenky výborné 5. miesto.
24. február 2018, 07:18

Mužský paralelný slalom na ZOH vyhral Švajčiar Galmarini

Bronz putoval do Slovinska.
24. február 2018, 06:49

Ledecká so zlatom aj v snoubordingu, jeden z najkrajších príbehov ZOH je realitou

Pred týždňom šokovala svet nečakaným triumfom v super-G lyžiarok.
24. február 2018, 06:13

Historicky prvé zlato v big air zo ZOH korisťou Kanaďana Toutanta

Najlepší výkon predviedol v druhej jazde.
24. február 2018, 02:45

Švajčiarsko víťazom tímovej súťaže paralelného slalomu na ZOH, Slovensko vypadlo v osemfinále

Slovensko malo veľmi nádejný úvod, napokon skončilo už na začiatku.
23. február 2018, 15:39

Postupom do finále dosiahli najväčší úspech v novodobej histórii nemeckého hokeja.
23. február 2018, 13:27

Biatlonovú štafetu najlepšie zvládli Nóri, Slováci po skvelom úvode nakoniec ani nedobehli

Kazár odovzdával na skvelej druhej priečke.
23. február 2018, 12:45