Hlasujte v ankete za gól, ktorý sa vám páči najviac.

Elitný útok Blues zaznamenal dokopy až 12 bodov.

Gaudreau bodoval v 10. zápase v rade, "kojoti" z Arizony zastavili Toronto

V nočnom programe nezasiahol do hry ani jeden slovenský hokejista.
20. november 2017, 08:16

Tatar asistoval, Detroit prehral s Coloradom 3:4

New York Islanders v bránke s Jaroslavom Halákom prehrali na ľade Caroliny Hurricanes 2:4.
18. november 2017, 08:04

V druhom zápase vyhral Columbus na vlastnom klzisku nad New Yorkom Rangers 2:0 a zaznamenal tretí triumf v sérii.
17. november 2017, 11:29

Hráč NHL, ktorý rozpútal hromadnú bitku počas zápasu Calgary - Detroit, dostal prísny trest

Útočník Detroitu Luke Witowski si nezahrá desať zápasov.
17. november 2017, 09:26

Kapitán "medveďov" v 34. minúte šikovnou strelou od modrej čiary dostal jeho tím v Staples Center do vedenia a napokon to bol víťazný zásah.
16. november 2017, 13:21

Rozhodcom trvalo asi päť minút, kým sa im podarilo nastoliť poriadok, pričom rozdali 111 trestných minút.
16. november 2017, 09:15

Hviezdou večera sa stal Pánikov spoluhráč Artem Anisimov, ktorý sa blysol hetrikom.
15. november 2017, 08:48

V zostave "olejárov" stále chýba slovenský obranca Andrej Sekera, ktorý sa zotavuje po operácii kolena.
14. november 2017, 14:58

Sieň slávy NHL je bohatšia o sedem mien, je medzi nimi aj Selanne, Kariya či Recchi

Dynamické duo Selänne - Kariya sa tak opäť zišlo v jednom "klube".