Domáce

V Komárne vykradli trezor ako vo filme. Všetko bolo premyslené

Vykradnutá re.jpg

Autám SBS-ky prepichli aj gumy.

Dobre premyslená krádež. Z realitnej kancelárie v Komárne ukradli trezor s tučným obsahom - 40-tisíc eur. Objekt stráži bezpečnostná služba. Zlodeji mysleli aj na nich.

Vedúcej realitky o 01.30 h zazvonil telefón, kde jej SBS-kár oznámili vlámanie. Dostali sa tam cez okno pomocou rebríka, ktorý si tam priniesli. Obyčajne takú hotovosť v kancelárii nedržia, ale ako nám povedala šéfka XYZ kolegyňa bola na dražbe a chceli kúpiť nehnuteľnosť. Dnes ich mala vložiť na účet.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.

Zlodeji si v kancelárii aj zasvietili. Pod oknami nechali po sebe rebrík a železnú tyč. Nič okrem trezoru v skrini ich nezaujímalo. Počítali so všetkým, odstavili všetky autá SBS-ky.

Pred krádežou prepichli trom autám všetky gumy, no tí nakoniec prišli k objektu na vlastnom aute. No podľa dohody majú byť do piatich minút, no nestalo sa. Majiteľ SBS-ky sa vyjadriť na kameru nechcel. Mimo nej nám však povedal, že sú pripravení na všetko a na mieste boli do 5 minút. Či je to naozaj pravda, ukáže až vyšetrovanie.

Muži zákona na mieste zaistili viaceré stopy, ktoré budú predmetom ďalšieho skúmania a dokazovania. Keďže ide o vysokú finančnú hotovosť, páchateľom hrozí až desaťročné väzenie.


KOMÁRNO/Denisa Czibulka

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.