Nastal čas odhaliť tajomstvá

Dublin Street- svetový bestseler
Zdroj: BUX

Je tu strhujúci príbeh serotickým nábojom.

Jocelyn Butlerová sa roky skrývala pred vlastnou minulosťou. Teraz nastal čas odhaliť pred svetom trpké tajomstvá.

Joss, ako ju všetci familiárne volajú, sa rozhodne ujsť pred spomienkami na tragické udalosti a presťahuje sa zo Spojených štátov do Škótska. Tvrdohlavo sa vyhýba blízkym vzťahom a preto nikto netuší, aký veľký žiaľ v sebe dusí. A ako musí dennodenne bojovať so svojimi démonmi.

Samotársky život jej dokonale vyhovuje - kým sa nenasťahuje do nového bytu na Dublin Street a nespozná Bradena. Ten otrasie jej zdanlivo nedobytným svetom.


Zdroj: BUX
Braden totiž vždy dostane, čo chce. Je úspešný, bohatý, neskutočne príťažlivý - a odhodlaný dostať Joss do postele. Keď zistí, že ju predstava vzťahu desí, navrhne jej, aby uzavreli dohodu, ktorá uspokojí ich spaľujúcu sexuálnu príťažlivosť. 

No tvrdohlavému Škótovi ich posteľné hry nestačia a Joss spanikári. Predstava, že niekto prenikne do útrob jej duše, je pre ňu neprípustná.

„Táto kniha určite patrí k tým najlepším roku 2012." Fiction Vixen

Ak chcete knihu, ktorá má srdce, vojde vám pod kožu a nenechá vás na pokoji, kým nedočítate aj poslednú stranu, potom je Dublin street pre vás to pravé čítanie! odporúča Amazon. Edícia Svetový bestseller tak dostala ďalší skvelý kúsok s erotickým nábojom, pri ktorom budete mať údajne chuť vyvesiť na dvere ceduľku s nápisom NERUŠIŤ!

Začnite čítať Dublin street hneď teraz!

BRATISLAVA/BUX

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti