Domáce

Slováci podnikli dobrodružnú svadobnú cestu. Trvala vyše roka

19 PD Svadobna cesta inak.transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Celkovo prešli 17 krajín a 9 000 kilometrov.

Tak tomuto sa povie netradičná svadobná cesta. Mladomanželia sa rozhodli stráviť medové týždne, respektíve mesiace, poriadnou túrou. Prešli 17 krajín, z toho takmer 9 000 kilometrov na bicykloch.

Evit a Janči. Dvojica ktorá sa rozhodla spoločné áno osláviť trochu inak. Mladomanželia si to nasmerovali do Južnej Ameriky. O romantickú dovolenku však ani z ďaleka nešlo.


V Spojených štátoch si najprv na cestu zarobili a potom sa pustili do dobrodružstva. Stopli katamarán, ktorý ich dopravil na Haiti.

Zaľúbenci celkovo prešli 17 krajín. Z toho takmer 9 000 kilometrov na bicykloch. Jednoduché to vždy nebolo. Zdolávať museli poriadne kopce a často bojovať s počasím.

Svadobná cesta im trvala rok aj tri mesiace. Ani raz sa vraj nepohádali. Väčšinou spali zadarmo v stanoch či u dobrých ľudí. A vyskúšali aj pre nás netradičné jedlá.

Denne minuli na osobu niečo cez 17 eur. Najväčším zážitkom boli ľudia. Aj keď v týchto krajinách sa žije naozaj skromne, všetci mali úsmev na tvári.

Janči a Evit si teraz užívajú pokoj domova no hlavne opäť zarezávajú v práci. Najbližšie sa chystajú na bicykloch zdolávať Slovensko.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.


PRIEVIDZA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.