V Michalovciach našli v noci dobodaného muža (†45), polícia zatkla manželku

V byte nebývali dlho, prisťahovali sa tam pred mesiacom.

Tragédia v Michalovciach. Okolo polnoci tam niekto zavraždil 45-ročného muža. V byte žil s manželkou a synom. Ten počas incidentu doma nebol.

Z bytu na prízemí bolo, podľa susedov, počuť hádku. Krátko po nej im pri vchode zvonili policajti. Bolo asi pol jednej v noci. „Môžem potvrdiť, že sme krátko po polnoci prijali tiesňové volanie, podľa ktorého muž utrpel bodné poranenie hrudníka," povedala k prípadu hovorkyňa zdravotných záchranárov Alena Krčová.

Záchranári sa k nemu nemohli dostať. Byt bol zamknutý, otvoriť ho prišli hasiči. Muž mal, podľa našich informácií, viaceré bodné poranenia na hrudníku. Osudnou sa mu stala rana priamo do srdca.

„Pacient bol do michalovskej nemocnice prevezený vo veľmi vážnom stave. Aj napriek rýchlemu operačnému zákroku, zraneniam podľahol," uviedla k prípadu hovorkyňa siete nemocníc Jana Fedáková.

Susedia manželov veľmi nepoznali. Do bytu sa prisťahovali len asi pred mesiacom. Hlavnou podozrivou je manželka dobodaného muža. Vypátrali ju a umiestnili do cely.

Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin zabitia. O podrobnostiach hovoriť nechce. Obáva sa zmarenia vyšetrovania.

Reportáž do Televíznych novín pripravil Vladimír Bučko.


MICHALOVCE/TASR

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Michalovce

Dôležité udalosti