Martina vybehla na ulicu a začala kričať, že sa zjavil Ježiš. Sesternica jej dala za pravdu

usa_tvnoviny.mp4
Zdroj: TVNOVINY.sk

Na piecku sa prišli pozrieť viacerí zvedavci.

Hovoria o znamení a hlavne o nádeji. Podobizeň Ježiša Krista sa zjavila ľuďom na piecke vo Veľkom Šariši. Našli sa však aj takí, ktorí si myslia, že o zázrak nejde. Zvedaví sú ale všetci.

Miestni sa zhromaždili po tom, čo vybehla Martina na ulicu a začala kričať, že sa jej zjavil Ježiš. Jeho podobizeň na piecke si všimla jej sesternica.

"To normálne som z toho stresovaný. Lebo to je moment, toto tu čo sa udialo, lebo nikdy v živote sa také niečo tu nestalo," povedal člen občianskej hliadky Dušan.

Martina je vdova, stará sa o dvoch synov a nežije sa im ľahko. Keď šla prihriať večeru, ostala v nemom úžase. Miestni si myslia, že ide o boží zázrak. "V pravom hornom rohu je tvár," hovoril člen občianskej hliadky, Rudolf.

"Tu sú nejaké mučeníci alebo apoštoli, toto biele znázorňuje nejaká rieka alebo voda alebo dačo také," pokračoval Dušan z občianskej hliadky.

Na piecku sa prišli pozrieť aj ďalší zvedavci, no tí tvrdia pravý opak.

Miestni chcú, aby sa na tento úkaz prišiel pozrieť aj miestny kňaz. Dvierka na piecke musia ale pred jeho príchodom vyčistiť. Až potom sa vraj ukáže, či ide o zázrak. 

Pozrite si reportáž Veroniky Bozdošovej


VEĽKÝ ŠARIŠ/TV Markíza

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zjavenie

Dôležité udalosti