Otestujte si svoje IQ

Mozog, inteligencia
Zdroj: Shutterstock.com

Rozumové sily si záujemcovia zmerajú ráno v Novom Meste nad Váhom.

Medzinárodná organizácia Mensa, združujúca ľudí s najvyšším IQ, sa opäť chystá testovať IQ. Tentokrát v Novom Meste nad Váhom.

Rozumové sily si záujemcovia zmerajú v pondelok 25. novembra o 17.00 h v priestoroch 5. základnej školy na Tematínskej ulici 2092. Registrácia bude 30 minút pred testovaním.

Záujemcovia musia mať viac ako 14 rokov a priniesť si so sebou pero, občiansky preukaz alebo zákonného zástupcu. Poplatok za testovanie je 10 eur, pre študentov sedem eur. Potenciál na zdolanie testov majú podľa štatistky asi dve percentá populácie.

Zdroj: Shutterstock.com

Nezisková organizácia Mensa Slovensko je súčasťou materskej organizácie Mensa International, ktorá vznikla v roku 1946. Združuje takmer stotisíc ľudí zo sto krajín sveta.

Sídli v Londýne a má členov z celého spektra spoločnosti - od obyčajných ľudí cez učiteľov, lekárov, právnikov, vedcov, politikov, až po nositeľov Nobelovej ceny.

Za člena Mensy Slovensko je v aktuálnom roku považovaný ten, kto úspešne absolvoval IQ Test Mensy Slovensko, a to aj v minulosti, a zaplatil členský príspevok za daný rok. Členstvo možno kedykoľvek prerušiť, napríklad zo študijných alebo pracovných dôvodov, a neskôr si ho opäť obnoviť.

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM/SITA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti