V montérkach ho nechcela, v obleku a s drahým autom s ňou mal sex

monterky.jpg

Žiaľ, skutočne pre väčšinu z nás platí, že šaty robia človeka.

Ide síce o video z minulého roku, ale aktuálne bude zrejme vždy. Zachytáva totiž, ako niektoré ženy reagujú na mužov a ich pozvania na rande. Prvý dojem je v súčasnosti mimoriadne dôležitý a ruku na srdce, vy ste nikdy nikoho neodsúdili hneď na prvý pohľad? Podľa jeho výzoru či oblečenia? 


Nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka, aj keď je jasné, že by sme sa tým rozhodne nemali riadiť. Dobrým príkladom je aj toto hrané video.

Robotník v montérkach, ktorý spolu s kolegom prinesie do predajne nábytok, si všimne peknú pracovníčku obchodu. Osloví ju a pozve ju na rande. Ona si ho premeria pohľadom a hneď ho odbije. Muž si tak kúpi lepšie oblečenie, požičia si luxusné auto a počká si na ženu pred obchodom. Ako robotníka si ho nepamätá a odíde s ním na večeru. Skončia spolu v hoteli a evidentne im je dobre.

Keď ho na ďalší deň opäť stretne v pracovnom oblečení v predajni, zabudne aj zatvoriť ústa. Mali ste už niekedy podobnú skúsenosť? Alebo ste vy niekoho odmietli na základe oblečenia?

https://www.youtube.com/watch?v=daIdcTDClMo

 

V tomto videu si zahrali herci, ale internetom sa šíria aj také, v ktorých muži nachytali reálne ženy. Tie sa dnes za svoje konanie len hanbia. Veľmi populárne sa stalo aj video istého Američana, ktorý je známy tým, že nachytal už mnoho ľudí.

TOP 5 videí so zlatokopkami:

https://www.youtube.com/watch?v=AjmyQqBWedI


RUSKO/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.