Matka musí umývať záchody, aby si dcérka kupovala luxusné oblečenie

Untitled-1.jpg

Tínedžerka neustále nakupuje, matka má tri práce.

„Mám veľmi veľa topánok," hrdo sa priznala 15-ročná Lauren Walshová z britského Morecambe. Za svoju zbierku značkového oblečenia a obuvi však tínedžerka nevďačí brigádam a svojej šikovnosti zarobiť si. Jej šatník dotuje matka, ktorá preto musí mať tri práce.

Každý mesiac míňa okolo 600 libier (približne 740 eur) na nové „handry", ktoré často len tak ležia v skrini bez povšimnutia. „Moje oblečenie je značkové a drahé. Niektoré kúsky nosím, iné som ešte nikdy nemala na seba," povedala Lauren pre denník DailyMail.

Zdroj: Channel 5

Matka nákupnej maniačky Jackie je opatrovateľka. Keďže dcére chce dopriať všetko, čo jej vidí na očiach, musela si nájsť ďalšie roboty. „Som na ňu mäkká. Priatelia mi hovoria, aby som jej proste povedala nie, no ja to nedokážem," rozpráva matka dvoch dcér.

Keďže oblečenia pre Lauren stále pribúda a financií ubúda, matka dvoch detí si pravdepodobne bude musieť nájsť štvrtú prácu. Aj keď sa zrejme teraz viaceré matky chytajú za hlavu, Jackie pre šťastie dcéry urobí všetko.

Zdroj: Channel 5

Tínedžerkine priateľky si myslia, že Lauren je rozmaznaná a jej matka by mala zmeniť k dcére prístup. Či sa tak niekedy stane, je otázne.

Zdroj: Channel 5

Zdroj: Channel 5

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

MORECAMBE/DailyMail, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti