Mala to byť originálna žiadosť o ruku, muž sa počas nej utopil

Jeho priateľka teraz zverejnila video a pripojila k nemu srdcervúcu odpoveď.

Dovolenka snov v Tanzánii mala vyvrcholiť žiadosťou o ruku. Pre dvojicu z americkej Louisiany sa však skončila nesmierne tragicky. Muž neodhadol svoje sily a pri originálnej žiadosti o ruku sa utopil.

Smutnú správu zverejnila právnička Kenesha Antoinová na Facebooku, ktorej priateľ Steven Weber Jr. prišiel o život. K srdcervúcemu príspevku na Facebooku, ktorý adresovala svojmu zosnulému priateľovi, pripojila aj fotky z dovolenky a video samotnej tragickej žiadosti.

„Nikdy si nevyšiel z tej hĺbky, aby si počul moju odpoveď: Áno! Áno! Miliónkrát áno. Zoberiem si ťa! Nikdy sme sa už neobjali a neoslávili sme začiatok zvyšku nášho spoločného života, nakoľko z najkrajšieho dňa v našich životoch sa stal ten najhorší. A to tým najkrutejším osudným zvratom," odpovedala na žiadosť.

„Pred pár dňami si mi povedal: Počas tohto výletu som videl niekoľko pacientov z rakovinou a doľahlo to na mňa. Toto je jedinečný zážitok, ktorý chcú ľudia prežiť aspoň raz za život predtým ako zomrú. A my sme tu, v najlepších rokoch nášho života. Máme veľké šťastie," citovala Stevenove slová Kenesha.

„Ako ho poznám, je to veľký vtipkár a pravdepodobne už teraz niekoho zabáva historkou o tom, ako kráľovsky pohnojil žiadosť o ruku a zomrel pre to, že chcel spraviť niečo extra. Odpočívaj v pokoji, moje zlato. Budeš navždy milovaný," uzatvára príspevok Kenesha.

LOS ANGELES/kc

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti