Domáce

Pohreby študentiek z havarovaného autubusu zaplatil Boris Kollár

nehoda.jpg
Zdroj: SITA/ facebook

Rodinám daroval po 2 000 eur.

Známy slovenský podnikateľ však chcel ostať v anonymite. Ale podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ to bol práve Boris Kollár, ktorý daroval rodinám tragicky zosnulých dievčat peniaze, aby ich mali za čo pochovať. Podľa denníka mal každej rodine poslať dvetisíc eur. Nechcel sa však k tomu vyjadrovať, pretože si myslí, že aj tak to ľudia nepochopia správne. 

Zdroj: SITA/ facebook

O tom, že pohreby zaplatil istý podnikateľ, informoval moderátor Patrik Herman. Nepovedal však jeho meno. "Bol som s ním v kontakte prvý raz v živote, poznám ho iba z médií. Nemá nič s Trnavou ani so športovým gymnáziom, nič ho nespája ani s touto obrovskou tragédiou," vysvetlil pre denník moderátor.

"Povedal len, že má tiež deti a vie si to živo predstaviť," dodal Herman. Nadchlo ho, že podnikateľ poslal smútiacim rodinám krásnu finančnú sumu. Podnikateľ je momentálne v zahraničí, takže prevod peňazí chvíľu trval. Keďže prvý pohreb bol už v pondelok a druhý včera, moderátor a riaditeľ gymnázia vybrali peniaze z vlastných účtov, ale onedlho ich už mali od podnikateľa späť. 


BRATISLAVA/ TVNOVINY.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.