Sympatická blondínka (29) odrádza všetkých mužov. Uhádnete prečo?

profimedia-0196071005.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Jej byt je preplnený rôznymi výrobkami so známou kreslenou postavičkou Hello Kitty.

Britská zberateľka Natasha Goldsworthová (29) minula 50-tisíc libier (v prepočte približne 62-tisíc eur) na výrobky s motívom Hello Kitty.

Bývalá cvičiteľka koní vlastní 10-tisíc kusov hračiek, domácich potrieb, bižutérie či oblečenia, ktoré nazbierala za 15 rokov. Svoj jednoizbový byt naplnený týmito výrobkami nazýva Kitty Kingdom, teda Kráľovstvo Kitty.

Zdroj: Profimedia.sk

"Žijem v mojej maličkej ružovej lagúne so všetkými mačičkami, rozveseľujú ma a mňa teší, že ich mám okolo seba," uviedla Goldsworth. "Predtým než sem niekto príde, musím ho varovať, lebo veľa ľudí to nezvládne," prezradila tiež.

Výrobky s Hello Kitty začala Goldsworth zbierať v roku 2000, keď jej spolužiak z Japonska daroval zápisník s touto kreslenou postavičkou. Odvtedy si kupuje čoraz väčšie výrobky vrátane záclon, nábytku či dokonca tematický vianočný stromček. Väčšinu vecí si necháva doviezť z Japonska alebo USA, mnoho dostala od priateľov.

Zdroj: Profimedia

Hoci jej záľuba mužov skôr odrádza, vášnivá zberateľka si už premyslela, ako bude vyzerať jej svadba. "Na vrchu torty chcem mať Hello Kitty a otec tiež súhlasil, že si dá ružovú viazanku," vyhlásila Goldsworth.

Ako tiež priznala, pre rozširovanie zbierky sa musela vzdať rôznych vecí, ako napríklad dovoleniek. Verí však, že jej záľuba pomôže aj iným. Pri príležitosti tohtoročných 40. narodenín postavičky sa plánuje spojiť s jej tvorcami, japonskou spoločnosťou Sanrio, a vyzbierať peniaze na liečbu chronického zápalu pankreasu, ktorým trpí aj ona.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

https://www.youtube.com/watch?v=IIx-xHCY0H8


LONDÝN/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.