Pozreli sme sa na najnovšie trendy pre bývanie. Aj farby stien podliehajú móde

Grék Tasos Bakasetas v kvalifikácii ME 2020 proti Bosne a Hercegovine.
Zdroj: TASR

V Bratislave slovenskí aj zahraniční vystavovatelia predstavujú najnovšie trendy v bývaní.

Robotický mop, práčka vzduchu, či dizajnové doplnky pre dotvorenie domácnosti. Po roku sa do bratislavskej Incheby opäť vrátil veľtrh nábytku. Slovenskí aj zahraniční vystavovatelia predstavujú najnovšie trendy v bývaní.

Zariaďovanie interiéru alebo len malá zmena v domácnosti. Inšpiráciu tu návštevníkom ponúka vyše dvesto výrobcov a predajcov. „Skutočne je tu možné nájsť nábytok a doplnky z celého sveta či už je to nábytok do obývacích izieb, jedální, spální, praktický kancelársky nábytok alebo nábytok do pracovní, detské izby - nábytok čo rastie spolu s deťmi, doplnky na dotvorenie atmosféry a celkového interiéru, ako ručne tkané koberce, rovnako svetelné stropy, lustre, svietidlá, či matrace pre kvalitný spánok," povedala nám o vystavovateľoch hovorkyňa Incheby Martina Macková.

Zdroj: TASR

K sedačke si rovno môžete zladiť aj steny, hitom sú dekoračné stierky. Medzi tapetami zas fičí exotický kvetinový vzor no a kto chce, môže si dať domov nainštalovať aj machovú stenu, ktorá je nenáročná na údržbu. Stačí ju len sem tam zbaviť prachu.

Až 20 percent ľudskej populácie trpí alergiami na plesne, prachm či roztoče. Aj toho sa chytili výrobcovia dizajnových doplnkov. Jednou z noviniek je takzvaná vzduchová práčka teda zvlhčovač a čistička vzduchu v jednom.

Stále obľúbené sú aj difuzéry, do ktorých podľa aktuálnej potreby nakvapkáte esenciálne oleje. A tým, ktorým nie sú blízke domáce práce, zrejme zlepší náladu dvojica robotov.

Nakrúcala reportérka Lucia Hlaváčková.


BRATISLAVA/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti