Matka zbila mesačného chlapca a odišla na rande. Suseda pri pohľade na neho omdlela

Auston Matthews z Toronta proti Washingtonu.
Zdroj: Reprofoto: obozrevatel.com

Mladučká matka skončila vo väzbe.

Šokujúci prípad z Ukrajiny. Len mesačného chlapčeka museli ratovať susedia po tom, ako ho 19-ročná matka najskôr zbila a potom išla na rande. Píše obozrevatel.com.

Incident sa stal v meste Rivne na severozápade krajiny. Susedia s ním okamžite šli do nemocnice, kde ho umiestnili na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Podľa vyjadrení lekárov má Mykyta s najväčšou pravdepodobnosťou zlomeniny na lebke, pre jeho zlý stav ho však nemohli prehliadnuť úplne.

Matka s chlapčekom žili na sociálnej ubytovni. „Keď sme vošli do izby, ležal v postieľke. Pravé oko mal čierne. Z nosa sa mu valila krv a ťažko dýchal. Po celom tele mal modriny," opisuje detaily suseda.

Ďalšia z obyvateliek ubytovne vraj po tom, čo dieťa uvidela, omdlela. Matku už polícia vzala do väzby. Podľa Michaila Kulika z tamojšej nemocnice je chlapčekov stav veľmi vážny.

„Nikdy som niečo podobné nevidel. Obávam sa, že matka ho nikdy neprezliekla, ba ani mu nemenila plienky. Kožu má v otrasnom stave," hovorí.

Matka, podľa vyjadrení polície, vraj bola v strese, pretože Mykyta vraj neustále plakal. Podľa dostupných informácií bezočivú matku zbavia rodičovských práv a Mykytu zrejme umiestnia do detského domova.


KYJEV/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.