Matku vystrašil výjav v postieľke vedľa jej syna. Keď zistila, o čo ide, musela sa smiať

radapreprava-12.jpg
Zdroj: Facebook/ Maritza Elizabeth

Žena sa s úsmevnou príhodou podelila na sociálnej sieti.

Matku z amerického štátu Illinois poriadne vystrašilo, keď zbadala na monitore v postieľke vedľa svojho syna podobizeň ďalšieho dieťaťa.

Najskôr si myslela, že je to únavou a že sa jej to iba zdalo, no obrysy dieťaťa tam boli aj pri opakovanom prezretí záznamu z infračervenej kamery. Maritza Cibulsová (32) odvtedy nemohla spať a stále chodila kontrolovať, či je syn v poriadku.

„Ako prvé mi napadlo, že je to duch, no zároveň som si hovorila, že musí existovať logické vysvetlenie," uviedla matka v rozhovore pre portál Yahoo.

Vyriešenie záhady však netrvalo dlho. Hneď na druhý deň ráno ustarostenej matke odľahlo keď zistila, že nejde o žiaden nadprirodzený jav. Keď odkryla prestieradlo, hneď jej to došlo. Na matraci bola reklamná fotografia dieťaťa s názvom výrobku a čiarovým kódom ešte od výrobcu.

Vysvitlo, že obliečky naposledy menil jej manžel, ktorý zabudol na matrac navliecť ochranný obal. Príbalový leták na matraci tak presvital cez posteľnú plachtu. Žena sa s úsmevnou príhodou podelila na sociálnej sieti. V statuse s humorom poznamenala, že "v prvom momente chcela manžela zabiť".

SPRINGFIELD/kc

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.