Vyhrážali sa vyvraždením celej rodiny pre sto eur. Syn potom prišiel s nečakaným priznaním

Strach spravil svoje, a tak sme sa dozvedeli nielen to, koľko stojí jedna dávka pervitínu, ale aj kto je údajný šéf drogového biznisu v okrese Nové Zámky.

Vyhrážali sa vyvraždením celej rodiny pre 100 eur. To si vraj pýtala posádka čierneho auta od otca mladého chlapca. Keď zavolal políciu, syn sa mu priznal, že berie pervitín.

Strach spravil svoje, a tak sme sa dozvedeli nielen to, koľko stojí jedna dávka pervitínu, ale aj kto je údajný šéf drogového biznisu v okrese Nové Zámky. 

Pred dom pána Roman Lakatoša prišla posádka v čiernom aute. Nezaujímalo ich nič, len nech im dá peniaze, ktoré im jeho syn dlží.

Keďže boli v presile, zadné sklo na aute vymáhača rozbili. Vzápätí ale volali aj políciu. "Už po príchode do obce policajti spozorovali predmetné vozidlo a snažili sa ho zastaviť svetelným výstražným znamením," vyjadrila sa policajná hovorkyňa v Nitre.

Mladý muž začal pred políciou unikať. Po náraze vybehol z auta a pokračoval v úteku. Policajti ho ale chytili. "Keďže nevedel preukázať svoju totožnosť, bol predvedený na policajné oddelenie, pričom kládol aktívny odpor a policajná hliadka musela použiť donucovacie prostriedky," pokračovala hovorkyňa.

Príbuzná tvrdí, že s drogami nemá nič spoločné a že problém boli len o požičané a nevrátené peniaze. Benjamín, kvôli ktorému toto celé vzniklo, sa ale nakoniec priznal otcovi aj nám. Drogy vraj užíva už od 15 rokov. Tvrdil, že jeden z mužov, ktorý bol pred policajnou naháňačkou v aute, je údajná hlava miestneho drogového biznisu.

Viac uvidíte v reportáži Mareka Šilhavíka


NOVÉ ZÁMKY/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Policajná naháňačka

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.