Nicole Scherzinger prezradila, čomu vďačí za božské telo

nicole3.jpg

A je to poriadna drina!

Bývalá líderka skupiny Pussycar Dolls sa stala tvárou dezertov Muller Corner De Luxe. V kampani vyzerá v trblietavých večerných šatách očarujúco. Naposledy nám ukázala božské telo v bikinách v jej najnovšom videoklipe.

Zdroj: Muller

Povedali by ste si, že sa Nicole trápi hladom, aby vyzerala tak dobre. "Veľa cestujem, ale keď som doma, tak rada varím. Milujem vyrábať domáce cestoviny, nie je to vôbec ťažké. Robím vyrábam aj syrové korbáčiky. Tiež rada varím kuracie fajitas a teriyaki kurča so zeleninou," prezradila. 


A čo speváčka a diéty? "Každý má iné telo, takže je najlepšie jesť len to, čo vám robí dobre. Ale všetko s mierou," hovorí Nicole, ktorá však už neskoro v noci nikdy nejedáva a samozrejme, že veľa cvičí. Rada beháva, pretože ako hovorí, posilňuje to myseľ. "Vtedy dostávam najlepšie nápady na to, čo chcem v hudbe a na javisku predviesť. Behávam najmä ráno, keď aj len 20 minút," prezrádza. 


Speváčka tiež cvičí bikram jógu a tri až štyrikrát týždenne má intenzívny tréning. "Ak to nestíham, môjmu telu chýbajú endorfíny," hovorí. A ako získať rovnaké telo do bikín, ako má ona? Drepy a kokosová voda sú nevyhnutnosťou. 
USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.