Jahody na kvalitný sex! Na čo všetko je dobré domáce ovocie

jahody.jpg

Začala sa totiž ovocná sezóna.

Zdravie máte na dosah ruky. Stačí sa vybrať na trh a siahnuť po ovocí. Na jeho konzumáciu je najlepší čas. Začala sa totiž ovocná sezóna.

Trh na Dominikánskom námestí v Košiciach bol dnes plný ľudí. Prilákala ich bohatá ponuka čerstvého a šťavnatého ovocia. Od mája do augusta sú spestrením nášho stola. Jahody chránia nervové bunky a mozog. Vysoký obsah ovocných kyselín má dezinfekčné účinky na tráviaci systém a navyše podporuje aj kvalitu sexu.

Máloktoré ovocie osvieži v horúcich letných dňoch tak dobre ako melón. Jeho konzumácia pomáha pri liečbe zápalov, reguluje krvný tlak a jadierka zas liečia ochorenia dýchacích ciest.

Čerešne priniesli do Európy z Ázie Rimania. Obsahujú množstvo vitamínov a minerálov. Spomaľujú starnutie pleti, nedovolia preniknúť tukom do tela. Egreše sa zbierajú pre pichliače ťažko. Zlepšujú však trávenie, pokožku i kvalitu vlasov.

Ten, kto konzumuje veľa marhúľ bude dlho žiť. Dobre o tom vedia obyvatelia pohoria Karakoram. Marhule tiež posilňujú imunitný systém a omladzujú pleť.

Na trhu zatiaľ chýbajú kráľovné zdravého ovocia - čučoriedky, tie však pre studený máj budú dozrievať o čosi neskôr.

KOŠICE/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.