Polícia obvinila šesť mužov za bitku v Malackách

Sprava Oskar Lindblom a Carter Hart oslavujú gól proti Torontu.
Zdroj: Youtube/Šimon Szőllősi

Muži sa bili rôznym pracovným náradím.

Polícia obvinila šesť mužov zapojených do štvrtkovej (7. 11.) bitky v Malackách. Čelia obvineniu z ublíženia na zdraví a výtržníctva. Polícia SR o tom informovala na sociálnej sieti.

"Z prečinu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva vyšetrovateľ obvinil 32-ročného Júliusa B. a 51-ročného Damiana O. a z prečinu výtržníctva obvinil 57-ročného Romana B.," doplnila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Slamková. Vo väzení môžu stráviť šesť mesiacov až tri roky.

Zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu, ako aj prečinu výtržníctva obvinili 60-ročného Jozefa J., 38-ročného Romana B. a 22-ročného Daniela B. V prípade preukázania viny im hrozí trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.

"Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania mali obvinení 7. novembra v čase okolo 16.15 h pred vchodom do nákupného centra na Pezinskej ulici v Malackách po predchádzajúcom slovnom konflikte fyzicky napadnúť rôznym pracovným náradím troch poškodených mužov," priblížila.

Prípad naďalej vyšetrujú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách.

Pozrite si archívnu reportáž:


BRATISLAVA/TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Malacky

Dôležité udalosti