Tatrami otriasa vražda, ktorá sa zapíše do dejín slovenskej kriminalistiky

Vyšetrovanie naznačuje, že krvavá dráma sa odohrala na dvore rodinného domu v obci Šuňava.

Podtatranským regiónom otriasa vražda, ktorá sa zapíše do dejín slovenskej kriminalistiky. Podľa polície Jozef dobodal muža na smrť a potom donútil svoju manželku, aby mu pomohla zbaviť sa mŕtveho tela. Práve týmto brutálnym spôsobom ju údajne chcel dotlačiť k tomu, aby sa s ním nerozviedla.

Vyšetrovanie naznačuje, že krvavá dráma sa odohrala na dvore rodinného domu v obci Šuňava. Obeťou je Roman. Podľa polície bol na mieste mŕtvy. Mal niekoľko bodných rán.

To, čo údajne nasledovalo potom, je ako zo zlého filmu.

„Jozef mal donútiť svoju manželku, aby mu pomohla s odstránením tela. Takýmto spôsobom si ju mal do budúcna zaviazať, aby od neho neodišla. Malo ju k tomu donútiť spoločné tajomstvo," uviedol Michal Slivka, hovorca policajného prezídia.

Podľa vyšetrovateľov svoju obeť hodil do potoka neďaleko obce Lučivná. Jeho plán však nevyšiel. Dva dni po tragédii ho zadržala polícia.

Za úkladnú vraždu mu hrozí 20 až 25 rokov za mrežami.

Jozef sa pred pár rokmi objavil ako majiteľ pohrebníctva v jednej z našich reportáží. V regióne bol známy aj ako aktívny člen parlamentnej strany. Ktorá to bola sa dozviete v reportáži Mareka Vnenčáka.


POPRAD/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti