Na neveru prídete jednoducho. Partnera prezradia aj vlasy alebo prsty

Podozrivé je aj to, že vás veľmi vychvaľuje.

Nevera dokáže partnerský vzťah veľmi narušiť. Veľakrát to ale dlho trvá, kým na ňu podvádzaný partner príde. Existujú určité náznaky, ktoré neverníka zaručene prezradia. Naučte sa ich rozpoznať a nenechajte sa už nikdy podviesť.

Zistili ste už niekedy, že vás priateľ podvádza a pritom sa tvári ako neviniatko? Ukážte mu, že mu takéto správanie rozhodne neprejde. Prečítajte si päť možností, ktoré neverníka odhalia bez toho, aby sa vám priznal.

Bezdôvodne vás podozrieva

Paradox nevery často spočíva v tom, že zatiaľ čo neverníkovi nepríde hlúpe podvádzať vás, sám podvádzaný byť nechce. Preto si vás začne dvakrát toľko strážiť. Mať dve dievčatá naraz, partnerku i milenku, mu vyhovuje, a tak sa rozchádzať nechce.

Veľakrát tiež zistí, že zaobstarať si niekoho ďalšieho na sex nie je nič problematické, a preto sa bojí, aby ste niekoho nemali aj vy. Navyše sa snaží hodiť na vás vlastný pocit viny a odôvodniť si to tým, že ste vlastne zlá vy.

Správa sa inak, ako predtým

Začal byť na vás váš partner veľmi dobrý, nosí vám darčeky a chváli vás za všetko, čo urobíte? Možno si uvedomil, že mu na vás skutočne záleží, ale možno sa vám chce tiež zavďačiť, aby sa nemusel cítiť zle. O to väčšia rana pre vás bude, keď potom zistíte, že ten milý a pozorný muž vám bol po celý čas neverný.

TIP: Ženy, ktoré robia pri sexe túto vec, sú viac neverné

Mali by ste sa mať na pozore aj vtedy, keď váš partner nemá chuť na sex. Na jednej strane môže prechádzať ťažkým obdobím a trochu si to vylievať na vás, ale na druhú stranu bude pravdepodobnejšie, že našiel uspokojenie v náručí inej ženy. A pretože nezvláda prejavovať lásku k obom, vás prehliada, ale na rozchod nenašiel odvahu.

Podviedol vás už niekoľkokrát

Raz môže uletieť každý. Ak sa z toho dotyčný poučí, tak to ešte nemusí byť dôvod na rozchod. Ak vás však partner podvádzal opakovane, tak sa nezmení a rovnako sa bude správať aj v budúcnosti. Dva a viac úletov sa jednoducho neodpúšťajú. Ak máte dostatok úcty k sebe samej, tak od neho čo najskôr odíďte.

V niečom klame

Nevera má s klamstvom veľa spoločného. Partner skrátka robí niečo za vašim chrbtom a neváha klamať, kde a s kým bol. Ak váš vzťah nie je stopercentne dôverný, je dosť možné, že vás priateľ podvedie. Už len kvôli pocitu, že mu to prejde. Navyše to pre neho nebude nič nové zaklamať o tom, že nemá nikoho iného.

Keď mu voňajú inak vlasy alebo prsty

To, že mal váš partner sex s inou ženou, ľahko spoznáte z vône jeho prstov alebo vlasov. Ak milenku uspokojoval rukami, tak sa typického ženského zápachu nezbaví ani ďalších desať hodín. Jej vôňu budete cítiť aj z jeho vlasov, aj keď si ich umyje. Preto si ho poriadne ovoňajte, skôr ako ho začnete podozrievať z nevery, píše portál krasna.cz.

 
BRATISLAVA/zg

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti