Najlepšie zarábajúcim youtuberom kraľujú deti. Nasťa (5) za rok zarobila milióny

No nie je najlepšia. Prvenstvo patrí mladému Američanovi.

Má iba päť rokov a podľa magazínu Forbes je jednou z najžiadanejších youtuberiek na svete. Anastasia Radzinskaja je malé ruské dievčatko, ktorej videá si získali srdcia miliónov divákov a v roku 2019 nimi zarobila 18 miliónov dolárov. V rebríčku najlepšie zarábajúcich youtuberov sa tak dostala na tretie miesto.

Na kanáli Like Nastya Vlog, kde zverejňuje svoje videá, má 42,4 miliónov odberateľov. Na videách sa väčšinou objavuje s otcom, s ktorým hrá rôzne scénky. Na videách ukazujú rôzne hry, veršovačky, ale aj učia deti dobrému správaniu.

Zdroj: Instagram/likenastya

Zdroj: Instagram/likenastya

Zdroj: Instagram/likenastya

Anastasia sa narodila s detskou mozgovou obrnou. Keď mala dva roky, rodičia začali zverejňovať vlogy, v ktorých monitorovali priebeh jej liečby i každodenný život. Videá mali obrovský úspech.  Až do minulého roku Nasťa žila s rodičkmi v ruskom Krasnodarsku, potom sa presťahovali do USA, píše portál rt.com.

Zdroj: youtube/Like Nastya Vlog

Malá Ruska nie je jediné dieťa, ktoré svojimi vlogmi zarába milióny dolárov. Jednotkou v rebríčku najlepšiie zarábajúcich YouTuberov za rok 2019 je iba osemročný chlapec Ryan Kaji z USA. Napriek tomu, že má menej sledovateľov ako Anastasia, zarobil tento rok 26 miliónov dolárov.


Zdroj: youtube/ Ryan's World

KRASNODARSK/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti