Lovci lebiek zadržali na východe Slovenska nebezpečného muža, ktorý mal vraždiť

soleimani.mp4
Zdroj: Polícia SR

Sudca vzal zadržaného muža do väzby.

Lovci lebiek zadržali na východe Slovenska nebezpečného muža, ktorý vraždil.

Tomáša Dž. (31) bol ešte vlani neprávoplatne odsúdili na 15 rokov nepodmienečne za vraždu, ktorú mal spáchať v roku 2018 v Michalovciach. "V tragický deň otvoril dvere spolujazdca cúvajúceho taxíka a jednou ranou s nožom mal spôsobiť smrť iného muža," informuje polícia na Facebooku.

Deň pred nedávnymi Vianocami, 23.12.2019, prebiehalo odvolacie konanie na Krajskom súde v Košiciach, kde sa očakávalo vynesenie právoplatného rozsudku a teda pravdepodobne okamžitý nástup Tomáša na výkon trestu. Tomáš sa prostredníctvom svojho obhajcu ospravedlnil formou „PN-ky", ktorú sudca neuznal a nariadil jeho predvolanie.

Tomáš sa dal na útek, čo spustilo pátrací proces po jeho osobe - sudca vydal ešte v ten deň príkaz na zatknutie. Ešte v ten istý deň vďaka intenzívnej operatívno-pátracej činnosti bol Tomáš Dž. zadržaný v Michalovciach. Zadržanie vykonali „kukláči" z Pohotovostného policajného útvaru z Košíc, na akcii sa podieľali aj kolegovia z OR PZ Michalovce.

Sudca vzal zadržaného muža do väzby, počas ktorej sa očakáva vynesenie právoplatného rozsudku, pred ktorým už určite neujde.

zdroj: Facebook/PolíciaSR

MICHALOVCE/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Lovci lebiek

Dôležité udalosti