Posledný deň prázdnin uzavrú jednu z príjazdových ciest do Bratislavy

19_bozdosova_tvnoviny.mp4
Zdroj: Polícia SR

Hlavné mesto čakajú rozsiahle dopravné obmedzenia.

Na konci prázdnin budú v Bratislave veľké dopravné obmedzenia. Neprejazdná bude jedna z príjazdových ciest do hlavného mesta.

Hneď po Troch kráľoch je ohlásené verejné zhromaždenie únie autodopravcov. To bude prebiehať od 10.00 hod dňa 07.01.2019 (utorok) do odvolania. Na premávku budú dohliadať policajti.

Zhromaždenie sa dotkne predovšetkým dopravy v Bratislave a to počas posledného dňa prázdnin, kedy očakávame príchod oddychujúcich a pracujúcich naspäť do Bratislavy. Autodopravcovia sa majú zhromaždiť na diaľničnom obchvate na úrovni Zlatých Pieskov, odkiaľ sa presunú po Ivánskej ceste a Galvaniho ulici na Rožňavskú ulicu. 

Zablokujú dopravu

Tam dôjde k zablokovaniu dopravy od križovatky Rožňavskej s Turbínovou ulicou, po križovatku Rožňavskej s Tomášikovou ulicou. Prejazd uvedeným úsekom bude umožnený iba prostriedkom mestskej hromadnej dopravy. Upozorňujú na to policajti na sociálnej sieti.

"Z uvedeného dôvodu vyzývame vodičov, aby sa uvedenému úseku vyhli a na prejazd využili alternatívne trasy a to Vajnorskú, Ružinovskú ulicu a Trnavskú cestu (pozdĺž Martinského cintorína). V prípade porušenia ustanovení zákona o cestnej premávke bude polícia postupovať v súlade so zákonom," napísali.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Bratislava

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.