Pod vplyvom pervitínu brázdil cesty v Bánovciach nad Bebravou, polícia ho vzala do väzby

Priznanie je vonku! Romana je zamilovaná až po uši
https://videoarchiv.markiza.sk/video/zivot-po-farme/epizoda/26899-zivot-po-farme-16 Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Vodič šoféroval značne vyššou rýchlosťou a hýbal sa zo strany na stranu.

Policajti zaistili v Bánovciach nad Bebravou 47-ročného vodiča, ktorý pravdepodobne jazdil pod vplyvom omamných látok. V tejto súvislosti už začali trestné stíhanie vo veci prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky. Informovala v pondelok trenčianska krajská polícia na svojej stránke na sociálnej sieti.

"Vodič viedol vozidlo značky Opel značne vyššou rýchlosťou zo strany na stranu po ulici Trenčianska cesta. Policajti ho preto predpísaným spôsobom zastavili, skontrolovali a následne podrobili dychovej skúške," uviedli policajti.

Dychová skúška na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu ukázala negatívny výsledok, vodič napriek tomu javil známky požitia omamných látok.

"Po zákonnom poučení sa bezdôvodne odmietol podrobiť lekárskemu vyšetreniu na zistenie prítomnosti omamných látok. Na základe týchto skutočností policajti muža v zmysle zákona obmedzili na osobnej slobode. Po vykonaní potrebných procesných úkonov sa im neskôr priznal, že si dal pervitín," ozrejmila polícia.

Policajti prípad vyšetrujú.

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU/TASR

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti