Britka čaká už 22. dieťa. Najstaršie má 30, najmladšie viac ako rok

Selfie Sue Radfordovej s tehotenským bruškom.
Zdroj: Instagram/theradfordfamily

Uplynulý rok bol pre ňu najťažší v živote.

Keď sa povie slovo veľká rodina, predstavíte si možno štyri, resp. šesť detí, nie vyše 20 detí. No Sue Radfordová je matka, ktorá má na britské pomery veľkú rodinu a ešte sa rozrastie. Čaká totiž s manželom Noelom svoje 22. dieťa.

Iste nám dáte mamičky za pravdu, že starostlivosť už o dve deti je veľký kolotoč. A pre Sue musí byť starostlivosť o takto početnú rodinu večným kolotočom - upratovanie, pranie, varenie, stráženie, učenie a tak ďalej. Je teda viac než jasné, že to nie je nič jednoduché.

Zdroj: Profimedia.sk

Ako ale dodáva Sue, toto všetko zďaleka nebolo dôvodom, prečo bol pre ňu a jej rodinu uplynulý rok tým najťažším v živote. Opustili ju totiž dvaja najbližší ľudia - v máji zomrel otec, neskôr mama.

Zdroj: Instagram/Radford Family

"Pri spätnom pohľade na uplynulý rok 2019 môžeme s prehľadom povedať, že bol najťažší. Utrpeli sme bolestnú stratu a naši milovaní nám veľmi chýbajú, "cituje jej skoršie vyhlásenie uverejnené na sociálnej sieti denník Daily Mail.

Zdroj: Profimedia.sk

Ich odchod a smútok po nich aspoň trochu rozjasnila správa, hoci s manželom po narodení 21. dieťaťa tvrdili, že už viac potomkov neplánujú, zistila, že je opäť tehotná. Najstarší syn má 30 rokov, najmladší potomok niečo vyše roka.

Dievčatko by sa malo narodiť na jar a po jej príchode na svet bude počet súrodencov, pri delení na pohlavie spravodlivo rozdelený. V rodine tak bude po 11 dievčat a chlapcov.

https://www.youtube.com/watch?v=0YGhsItXh1Q

Zdroj: youtube/WM NEWS

VEĽKÁ BRITÁNIA/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti