Hrôzostrašné ráno vo Vrbovom: Psíka roztrhali vlčiaky

Roztrhaný Kuťko.jpg

Majiteľ sa nezmohol na nič, iba sa nemo prizeral.

Krvavý útok pri Piešťanoch. Rodine vo Vrbovom vbehli na dvor rozzúrené strážne vlčiaky a na smrť im dohrýzli malého kríženca. Utiekli z autoservisu cez oplotenie.

Ráno krátko pred piatou začuli rozruch na svojom dvore. Ich domáceho miláčika trhali dva agresívne psy. Boli uviazaní v tejto voliére. „Bolo to strašné niečo a človek si nemohol pomôcť," povedal nám majiteľ psíka.

Rodina sa na hrôzu iba prizerala. Rozzúrených vlčiakov sa snažili odohnať. Ich psík mal 14 rokov. Agresori mu odtrhli slezinu i močový mechúr. Museli ho dať utratiť. Filip sa o neho staral od svojich dvoch rokov. „Kuťko bol vlastne moje detstvo, by sa dalo povedať."

Vlčiaky ušli zo susedného autoservisu, ktorý je od domu vzdialený asi 100 metrov. Von vyliezli tak, že si podhrabali plot. Priznal to aj vedúci dielne, no na druhej strane ale tvrdí, že oplotenie bolo riadne zabezpečené. „Človek aby sa bál vo svojom dvore voľajakých bastardov čo tam sused má. Bojím sa aj o svoju ženu a syna," priznal sa nám majiteľ.

Podľa vedúceho autoservisu, psy sú mierumilovné a človeku by vraj nedokázali ublížiť. Prisľúbil však, že spodnú časť oplotenia v najbližších dňoch vybetónuje, aby sa vlčiaky na ulicu už nedostali.


VRBOVÉ/Roman Ruttkay

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti