Matka chcela dokázať deťom, že doma vôbec neupratujú. Vymyslela tento šikovný trik

Ilustračná snímka.
Zdroj: Tanyastock/shutterstock.com

Keby ju odhalili, celý dom by sa asi leskol čistotou.

Žena z Austrálie chcela mať v dome poriadok. Namiesto veľkého upratovania sa však rozhodla spraviť sociálny experiment. Zapojila doň svoje deti a manžela bez ich vedomia.

Rodinným príslušníkom totiž chcela dokázať, že im príliš nezáleží na tom, či sa po dome povaľujú odpadky.

Na podlahe na toalete nechala ležať rúrky od toaletného papiera. Na chodbe zasa kúsok papiera. Otestovala tak, či sa nájde niekto, komu odpadky pod nohami prekážajú a vyhodí ich.

A výsledok? Prešlo šesť dní a zostali bez povšimnutia. Keby doma vedeli, čo si matka pripravila, možno by bol poriadok v priebehu pár sekúnd.

Tá totiž zo spodnej strany rúrok aj papiera prilepila bankovky, 20 a päť austrálskych dolárov, informuje The Sun. Všetci tak mali šancu prilepšiť si za svoju ochotu v prepočte o tri a 12 eur.

Mohlo sa tiež stať, že pri upratovaní by bankovky aktívny člen rodiny prehliadol. Takto aspoň omylom neskončili v odpadkovom koši.

„Potrebujete niečo, čím by ste inšpirovali deti a manželov doma poupratovať?" spýtala sa Austrálčanka priateľov na sociálnej sieti. „Táto hra zatiaľ evidentne nezafungovala, možno inokedy," priznala.

Zdroj: facebook.com

Na sociálnej sieti experimentom zaujala, komentáre pridali stovky používateľov. „Moje deti by smeti pravdepodobne zdvihli, vzali peniaze, odhodili ich naspäť na zem a na celý zmysel hry ihneď zabudli," znel jeden z nich.

Ďalší priznal, že pri tomto triku by sa rolky začali v ich dome časom rozkladať. Nik by si ich nevšimol, ani keby im rovno „zachránili život".

CANBERRA/rk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti