Starosta vraj napadol a zbil zamestnankyňu obecného úradu. Muž tvrdí, že terčom útoku bol on

podvod_tvnoviny.mp4
Zdroj: TVNOVINY.sk

Incident sa stal v obci Cestice.

Starosta vraj napadol a zbil zamestnankyňu obecného úradu. Po konflikte v malej obci na východe Slovenska padali trestné oznámenia z každej strany. Starostu, ktorý tvrdil, že terčom útoku bol on sám, však teraz obvinili z ťažkého ublíženia na zdraví.

Incident sa stal v obci Cestice. Predchádzala mu hádka s inou zamestnankyňou, pani Viktóriou, s ktorou starosta kedysi žil. "Začal po mne hádzať šanóny, opľul ma a vynadal mi do všetkého... Potom prišla moja kolegyňa, povedala som jej, nech nejde preč," povedala zamestnankyňa obecného úradu Viktória.

Kolegyňa je zároveň matkou pani Viktórie. Konflikt sa jej však nepodarilo zažehnať. Práve naopak. "S rukou som urobila choď preč, daj mi pokoj... on mi vylepil takú facku, že som myslela, že mi hlava odletí," dodala napadnutá zamestnankyňa.

Žena podala na starostu trestné oznámenie. On však urobil to isté. Tvrdil, že zamestnankyňa napadla jeho. "Vrátil som sa naspäť k svojej exmanželke a oni to nevedia nejako stráviť," reagoval starosta Cestíc Róbert Grešo.

Polícia začala trestné stíhanie iba vo veci, no to sa teraz zmenilo. Starostu teraz obvinili z ťažkého ublíženia na zdraví. Hrozí mu väzenie i strata funkcie.

Pozrite si reportáž Jozefa Demetera.


KOŠICE/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Starosta

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.