Krause: Zaľúbenosť je pud párenia sa

Ilustračná snímka.
Zdroj: Kaspars Grinvalds/shutterstock.com

Vymizne, keď vymizne tzv. zaľúbená obsesia.

Byť single je výhoda alebo nevýhoda? Možno si niekto povie, že áno. Hlavne pre výhody, ktoré takýto život i spoločnosť poskytuje.

Je Valentína a zaľúbenosť je podľa odborníka inštinktívny pud párenia sa. Tvrdí, že skutočná láska príde až po tom, keď vymizne tzv. zaľúbená obsesia.

Existujú štyri typy ľudí, ktorí sa rozhodli žiť sami. A prečo je to tak? Odpoveď nájdete na videu.

Kto je Robert Krause?

Psychológiu začal študovať pred viac než 10 rokmi. Počas štúdia na vysokej škole napísal dve knihy a niekoľko vedeckých článkov. Pracoval ako dobrovoľník na detskej onkológii a taktiež s telesne a mentálne postihnutými deťmi. Pôsobil tiež ako dobrovoľník Svetovej organizácie UNICEF a viedol prednášky pre projekt Školy pre Afriku.

V roku 2015 bol vybraný medzi TOP 5 podnikateľov zo Slovenska, ktorí popri štúdiu podnikajú, a to ako jediný zástupca z oblasti vzdelávania. Vyškolil niekoľko tisíc ľudí z 13 národností. V súčasnosti zastrešuje predmet Behaviorálna ekonómia v Španielsku na Univerzite v Manrese a vedecký modul aplikácie neuropsychológie v Montessori metóde v Mexiku, Španielsku a v Afrike. Je vysokoškolským učiteľom na Katedre pedagogickej a školskej psychológie na Pedagogickej fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre.

Napriek mnohým pracovným úspechom je však Robert najmä človekom, pre ktorého je dôležitá rodina, zdravie, šport, rozvoj a vzťahy. Je šťastne ženatý a je otcom dvoch krásnych dcér - Ellie a Lori.

BRATISLAVA/zg, Teleráno

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti