Nechutný prípad z Dubnice: Ženu nútili v aute k sexu so zákazníkmi, potom ju držali pod zámkom

Kim Čong-un v mauzóleu otca a starého otca.
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Podarilo sa jej ale od väzniteľov ujsť a všetko ohlásila na polícii.

Policajti cudzineckej polície urobili raziu v Dubnici nad Váhom, kde urobili viacero domových prehliadok a zadržali viacero osôb. Sú podozriví z obchodovania s ľuďmi, dvoch mužov a ženu od 25 do 41 rokov u vyšetrovateľ obvinil.

Ako informuje polícia na sociálnej sieti, mali v januári vylákať na stretnutie 30-ročnú Novodubničanku a násilím ju vtiahnuť do auta. Potom previezť do bytu a tam pod hrozbou násilia a bitky nútiť k prostitúcii. Následne ju mali celý mesiace cez sociálne siete ponúkať na sex rôznym zákazníkom, s ktorými dohodli stretnutie, mladú ženu doviezli na miesto, kde mala maž so zákazníkmi v autách pohlavný styk a iné sexuálne praktiky.

„Potom ju zobrali naspäť na byt, kde jej takto zarobené peniaze zobrali a držali ju tam zamknutú, vyhrážali bitkou a násilím. Takto mala žena uspokojiť približne tridsať zákazníkov a páchatelia mali zarobiť týmto spôsobom do tisíc eur. Mladej žene sa napokon podarilo ujsť a zalarmovať políciu," opísala prípad polícia.

Tri obvinené osoby sú v cele policajného zaistenia, vyšetrovateľ navrhuje ich väzobné stíhanie. Hrozí im až desať rokov za mrežami.

NECHUTNÝ PRÍPAD: MLADÚ ŽENU NÚTILI K PROSTITÚCII Policajti cudzineckej polície zasahovali v Dubnici nad...

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Nedeľa 16. februára 2020

Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

DUBNICA NAD VÁHOM/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Dubnica nad Váhom

Dôležité udalosti