Poznáme TRI vety, ktorými si ho pripútate!

Šepkanie - ilustračná snímka
Zdroj: shuterstock.com

Komunikácia je kľúčom k zdravému vzťahu.

Známou pravdou je, že veľa vzťahov krachuje na komunikačných problémoch. Voľba tých správnych slov dokáže zázraky a efekt môže byť omnoho intenzívnejší, než by ste sa odvážili dúfať! Ak túžite upevniť svoj vzťah, vyskúšajte tieto čarovné formulky a uvidíte, že ak budú vyslovené v správnom čase a na správnom mieste, adresáta k vám pevne pritiahnu.

"Vyskúšam to s tebou."

Či už mu kývnete na surfovanie vo vlnách na morských kajakoch, lezenie po skalách alebo trebárs fandenie na futbalovom zápase, rozhodne u svojho partnera zabodujete. Pokiaľ navyše trpíte strachom z vody, desíte sa výšok a futbal vám nič nehovorí, pošlite mu jasný signál, že ste pre akékoľvek dobrodružstvo vo dvojici.

Od počiatku mu bude jasné, že sa s vami nikdy nebude nudiť. Dávajte si tiež pozor, aby ochota participovať na spoločných hobby nebola iba jednostranná a v každom zdravom vzťahu by si partneri mali zachovať priestor iba sami pre seba a naložiť s ním podľa vlastných predstáv.

"Chápem. Nemusíš mi nič vysvetľovať."

Žiadny muž od vás túto vetu neočakáva, keď sa priženie domov o tretej ráno, tiahne z neho alkohol a na perách sa mu červená šmuha od rúžu, ktorá rozhodne nepatrí vám. Ak však príde neskoro na večierok s vašimi priateľmi alebo má proste len zlú náladu, tieto slová urobia s jeho rozpoložením zázraky. 

Zdroj: shuterstock.com

Pôvodné výčitky a príprava sebaobhajoby vo forme monológu náhle vystrieda úľava a vy sa ocitnete v polohe najlepšej priateľky na party. Túto vetu však musíte povedať s absolútnym vnútorným presvedčením a vychádzať musí najmä z dôvery. Pokiaľ máte pochybnosti, nehrajte zbytočné divadlo.

"To bolo úžasné. Kde si sa to naučil?" Tento výrok je ideálne vypustiť v posteli pár sekúnd „po tom". Ego vášho uspokojiteľa sa nadchne pýchou a jeho posteľové sebavedomie vystrelí až do neba. Je totiž prirodzenou túžbou chlapov objaviť kľúč k dokonalej ženskej rozkoši.

Keď ho povzbudíte, stane sa lovcom skôr vášho orgazmu ako svojho vlastného a navyše sa naučí počúvať a vnímať vaše indície. Slová pochvaly tak z dlhodobého hľadiska zasejete na úrodnú pôdu.

BRATISLAVA/redakcia Myženy

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.