Hudobný festival Pohoda tento rok nebude, organizátori chystajú prekvapenie

Festival Pohoda
Zdroj: TASR

Mnohé mená, ktoré mali vystúpiť, už potvrdli účasť aj na ďalší rok.

Hudobný festival Pohoda sa tento rok neuskutoční. Dôvodom je celosvetová pandémia koronavírusu. Oznámili to organizátori festivalu v živom vysielaní Rádia_FM. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti, v prípade potreby ľuďom vrátia plnú sumu.

Na tento dátum sa však chystá alternatívne podujatie, ktorého kontúry ešte nie sú úplne známe. Všetko je v štádiu príprav.

"Dvadsiaty štvrtý ročník Pohody sa presúva o rok. Pohoda 2020 sa tak v tradičnej podobe neuskutoční, nahradí ju Pohoda in the Air. Naživo sa na trenčianskom letisku stretneme až 8. – 10. júla v roku 2021," píšu organizárori na sociálnej sieti. 

Mnohé mená, ktoré mali vystúpiť, už potvrdli účasť aj na ďalší rok.

"Presun Pohody na rok 2021 považujeme po konzultáciách so špičkovými epidemiologičkami za nevyhnutný. Veríme, že opatrenia sa budú čoskoro zmierňovať, určite sa ale nebudú týkať udalostí s vysokou návštevnosťou akou je náš festival. Sme v kontakte s kolegami zo zahraničia, podobný vývoj sa dá očakávať aj v iných krajinách. Pred zverejnením presunu sme komunikovali s ďalšími promotérmi, agentmi skupín, dodávateľmi, partnermi a našimi externými kolegami, spoločným menovateľom týchto debát je pochopenie, ústretovosť a spolupatričnosť," doplnili.


POHODA 2020 SA ZMENÍ NA POHODA IN THE AIR, NAPLNO SA UVIDÍME V ROKU 2021 (for English scroll down). Dvadsiaty štvrtý...

Uverejnil používateľ Pohoda Festival Streda 15. apríla 2020


TRENČÍN/mm

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Koronavírus

Dôležité udalosti