Tvrdí, že má najväčšie pery na svete. Pozrite si, ako vyzerá po 20. zákroku

So zväčšovaním vraj ešte ani zďaleka neskončila.

Iba 22-ročná Andrea Ivanova je označovaná za „skutočnú Barbie ". Svoj život zasvätila plastickým zákrokom, čo dokazuje hlavne pohľad na jej pery. Táto Bulharka podstúpila injekčné zväčšenie pier už minimálne dvadsaťkrát, pričom každá jedná injekčná aplikácia ju stála približne 152 eur.

Ivanova má podľa vlastných slov najväčšie pery na svete. Poslednú injekciu kyseliny hyalurónovej dostala minulý týždeň a s novým výsledkom sa okamžite pochválila fanúšikom. Tých ma na sociálnych sieťach vyše tridsaťtisíc. Práve oni ju v pravidelnom zväčšovaní pier podporujú a píšu, že jej pery milujú.

Zdroj: Instagram/andrea.andrea345

Andrea so svojou transformáciou začala ešte v roku 2018. V rodnej krajine už navštívila takmer všetky estetické kliniky a nechala si aplikovať skoro všetky existujúce druhy výplní pier.

TIP: Česká Barbie (17) už odhodila podprsenku a ukázala nové silikóny v plnej kráse

Presnú sumu za zákroky nepozná, pohybuje sa však v tisícoch eur. Aj napriek tomu, že jej niektorí doktori už neodporúčajú pokračovať vo zväčšovaní, ona túži stále po väčších a väčších perách. Na ďalšiu injekciu si však musí počkať na odporúčanie lekára minimálne dva mesiace.

Zdroj: Instagram/andrea.andrea345

„Moje nové pery sa mi veľmi páčia, po injekcií som dva až tri dni ťažko jedla. Procedúra bola náročnejšia." Bežne sa však podľa vlastných slov vôbec neobmedzuje a jesť môže čokoľvek, píše mirror.co.uk

Zdroj: youtube/TrafficNews TV

SOFIA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti