Čo sú muži ochotní urobiť pre milenku? Budete sa diviť

Milenec a milenka (úvod)
Zdroj: Shutterstock.com

Prieskum ukázal zaujímavé veci, ale najmä - rodina je posvätná.

Ak hovorí, že milenka pre neho nič neznamená - Klame! Neverní muži sú pre chvíle rozkoše so svojimi utajovanými nymfami ochotní obetovať aj svoje nové auto, a to je šokujúce.

Zdroj: Shutterstock.com
Mať milenku je pre mužov znamením prestíže a luxusu, ale večnej mladosti, keď chytajú druhý dych a nehodlajú sa zmieriť s pribúdajúcimi rokmi. A tak utekajú pred realitou, ak sa trápia v nefungujúcom vzťahu alebo to jednoducho považujú za obyčajné spestrenie všedného života.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu.

Či už je pre mužov „bokovka" čokoľvek, máloktorý sa jej vyhne. A preto si server Daily Telegraph „posvietil" na 900 ženatých pánov. Chceli zistiť, ako veľmi muži visia na milenkách, čo sú schopní obetovať, aby s nimi trávila viac času.

Rodina o ničom nesmie vedieť

Väčšina neverníkov sa zhodla, že by rodinu neohrozila za žiadnu cenu. Takýto postoj môže v niekom budiť dojem mužského alibizmu, druhý oponuje, že je to tak správne . Ťažko povedať. Niektorým pánom sa jednoducho páči žiť DVOJAKÝ ŽIVOT. Posúďte sami, výsledky prieskumu hovoria za všetko

Pomer? Pre niekoho viac ako nové auto

Niektorí páni to s milostným pomerom myslia naozaj vážne . Až 16 percent odpovedalo, že by milenku uprednostnili pred novým autom, po 15 percent mužov uvidelo, že je milenka dôležitejšie než plánovaná úprava domu resp. by sa rôznych predplatených a obľúbených športových podujatí.

Zdroj: Profimedia.sk
Ďalších 11 percent mužov v prieskume zhodne tvrdilo, že pre milenku by zrušili členstvo vo fitku a 10 percent by pre čas s milenkou odložia nákup nového mobilu, len aby s ňou mohli byť o chvíľu dlhšie.

Milenka má takú moc, že 6 percent mužov by kvôli nej neodišlo ani na dovolenku. Pozor, iba PERCENTO opýtaných povedalo, že milenkine fluidum nie ja až také silné a sú ochotní zostať z ekonomických dôvodov. Rozmenené na drobné - odpustia sex len preto, že na to momentálne nemajú peniaze.

Milenka? Vzrušujúca ako hazardné hry

Jedna z autoriek prieskumu Sara Hartley poznamenala: "Muži , ktorí majú nejakú milostnú aféru, riešia, najmä z psychologického hľadiska, veľmi podobné situácie ako gambleri".

Jej slová potvrdila česká koučka partnerských vzťahov Lenka Černá. „Svojím spôsobom je to tak. Mozog nám z hľadiska emócií pracuje rovnako nech riskujeme s milenkou či hazardom. Pod týmto konaním môže byť skrytý motív, ktorý je príjemný a láka nás. Zostáva otázkou, ktorý z negatívnych následkov hazardu je lepší - zničený partnerský vzťah alebo strata financií?" pýta sa Černá, ktorá pracuje pre portál mujvztah.cz.

A čo ste vy ochotná obetovať pre milenca?

BRATISLAVA/myzeny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.