Gabika Kajtárová vyspovedala Petra Pellegriniho, zaujímala sa aj o jeho súkromie

Screenshot_13.png
Zdroj: TVNOVINY.sk

Pýtala sa nielen na politiku ale aj na súkromné názory podpredsedu.

Gabika Kajtárová sa prostredníctvom Instagramu netradične spojila s Petrom Pellegrinim. Jej cieľom bolo priniesť divákom aj inú, ľudskú a nezávislú debatu, pri ktorej sa o Pellegrinim dozviete odpovede aj na nie často kladené otázky.

Peter Pellegrini tak otvorene porozprával o začiatkoch v politike, odprezentoval svoj názor na Roberta Fica, stranu SMER-SD, ale aj svoje politické vízie. Rozprávali sa však aj na iné ako politické témy, napríklad o jeho pôsobení na sociálnych sieťach, jeho názore na nedeľný predaj, registrované partnerstvá a sexuálnu výchovu na školách.

Začiatky a predstavy o politike

Iba málokto vie, že súčasný podpredseda NR SR je vyštudovaný ekonóm so zameraním na bankovníctvo, finančníctvo. Vo svojom odbore aj niekoľko rokov pôsobil, kým sa jedného dňa odhodlal pomaly vstúpiť do politiky.

Prečítajte si aj: Čo bude s Petrom Pellegrinim? Toto je najpravdepodobnejší scenár

„V minulosti sa organizovali okresné snemy strany. Na jednom takom som sa objavil a prihlásil. Dostal som sa do ekonomickej sekcie, neskôr do okresného predsedníctva a postupne, ako plynuli roky, som sa stal premiérom," spomína Peter Pellegrini.

Na základe ankety Gabiky Kajtárovej ho veľa ľudí pokladá za kópiu Roberta Fica, on to tak však nevníma.

„Môj vzťah s Ficom bol vždy viac pracovný ako kamarátsky. Pred dvadsiatimi rokmi som ho vnímal ako autoritu, bol mojím šéfom. Krajina, človek a aj jeho názory sa však menia, a tak sa zmenili aj tie moje. Ľudsky aj politicky sa naše svety už viac neprekrývajú," prezradil.

Zdroj: TASR

Jeho rozhodnutie ohľadom jeho budúcnosti v strane a v politike predstaví do leta. Aj keď stále verí v sociálno-demokratické smerovanie, stranu by chcel viesť trochu inak. Krajina potrebuje nadchnúť ľudí pre plán na nasledujúcich 20 rokov a nie po najbližšie voľby.

Prezradil aj niečo zo súkromia

Internetom veľakrát dominovali „memečka" podpredsedových upravených fotografií z Instagramu. Aj keď spočiatku svoje účty spravoval sám, od vyšších funkcií mu s tým pomáha pár ľudí. Fotografie však posiela vlastné aj s tipmi na text.

Prečítajte si aj: Exkluzívny prieskum: Nová strana P. Pellegriniho by prevalcovala Fica a vyrovnala sa Matovičov

„Memečka, ktoré z mojich fotografií vznikajú, má úprimne zabávajú a sám ich dokonca preposielam rodine a známym. Fotím, čo ma baví a čo naozaj cez týždeň a víkend robím. Preto nemám problém zverejniť fotografiu na traktore ani s krovinorezom. K podobným činnostiam som bol vedený odmalička," opisuje svoje pôsobenie na sociálnych sieťach.

V rozhovore sa Gabika Pellegriniho pýtala nielen svoje otázky, ale aj tie od fanúšikov, ako napríklad či používa radšej krovinorez alebo kosačku. S úsmevom odpovedal, že čokoľvek, čo je potrebné, naposledy kosil dokonca s traktorom.

Zdroj: Instagram/ peter_pellegrini

Rozhovor si môžete pozrieť nižšie:

BRATISLAVA/vd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Podpredseda

Dôležité udalosti