Očarujúca modelka bude matkou. Dieťa čaká jej partner

Z tehotenstva sú vraj nadšení a na svojho prvého spoločného potomka sa veľmi tešia.

Danna Sultana je na prvý pohľad pôvabnou blondínou, ktorú si určite musí všimnúť každé mužské oko.

Kolumbijská modelka sa však narodila ako muž a jej partner Esteban Landrau, naopak, sa narodil ako žena a teraz je mužom. Píše Daily Mail.

Obaja si však ponechali svoje pohlavné orgány, takže sa im bez problémov podarilo počať potomka. Dieťa tak už čoskoro porodí muž, ktorý však zostane otcom.

Z tehotenstva sú vraj nadšení a na svojho prvého spoločného potomka sa veľmi tešia. Pôrod by nemal byť problém a partner modelky bude pravdepodobne rodiť prirodzenou cestou.

Spočiatku nikou nenapadlo, že si obaja prešli zmenou pohlavia. „Skrátka sme boli pekná blondína a jej partner, teda nič zvláštne. Dnes sa ľudia zastavujú, pretože im nejde do hlavy, že môj partner má bruško," povedala Danna, ktorú celú ich cestu od prvého pozitívneho tehotenského testu až doteraz dokumentuje na sociálnej sieti.

Vraj sú stvorení jeden pre druhého a majú idylický vzťah, ktorému chýbalo jediné, a síce spoločné dieťa. „Bol to môj veľký sen a som šťastná, že sny sa plnia," hovorí modelka.

Na svet už čoskoro príde chlapček, ktorému chcú dať meno Ariel. Pôvodne si mysleli, že sa narodí o čosi skôr.

Esteban mal totiž pravidelné kontrakcie a skončil pre to v nemocnici. Vydesený pár však lekári upokojili, že pôrod ešte určite neprichádza.

Obaja vraj už v detstve vedeli, že sa narodili v nesprávnom tele. Po zmene identity túžili odmala. V dospelosti tak na nič nečakali a rozhodli sa pre zmenu.

Danna sa živí ako modelka. Je úspešná a považujú ju za jednu z najkrajších modeliek v Kolumbii.

Ich príbeh je veľmi neobvyklý, a tak nečudo, že budí pozornosť verejnosti, ktorá chce vedieť, ako ich dieťa bude vyzerať.

Na Instagrame už Dannu sleduje okolo 200-tisíc ľudí a počet followerov každým dňom stúpa. Vďaka tomu sa stala aj influencerkou a zarába si aj prostredníctvom sociálnej siete.

BRATISLAVA/rd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti