Farby peňaženky, ktorá vám prinesie peniaze a istotu?

Ilustračná snímka.
Zdroj: Shutterstock.com

Každá farba má svoju energiu a je len na vás, akú energiu si chcete k sebe priťiahnuť.

Feng-šuej je systém energie, ktorý sa sústreďuje na nastolenie harmónie a rovnováhy. Musíte pochopiť, že všetko okolo vás je energia nazývaná čchi. Pochopiť to na skutočnej, zážitkovej úrovni, nielen čisto intelektuálne. Je to jemná energia, ktorú nevidíme, no predsa existuje. Vyžarujú ju farby, predmety, tvary, materiály, ľudia, rastliny a zvieratá. Niektoré veci túto energiu rozhýbu, iné ju zase pohltia.

Na základe feng-šuej si ľudia zariaďujú bývanie, kancelárie, kupujú predmety a v podstate si tak vedia riadiť svoj život. Jedným zo zábavných spôsobov, ako môžete fen šuej sniesť do vášho života, je výberom peňaženky.

Ako uvádzame vyššie, každá farba má svoju energiu a tá môže vytvoriť vašej peňaženke väčšiu prosperitu, zvýšiť príjem a príležitosti, napríklad nové zamestnanie alebo povýšenie. Nenechajte svoju peňaženku trpieť nedostatkom energie. Dajte jej šancu s farbami, ktoré priťahujú peniaze a pomôžu vám prejaviť sa v živote, píše redlotusletter.com.

Červená farba

Červená je veľmi priaznivá farba, ktorá priťahuje bohatstvo a hojnosť. Ide o farbu s energiou ohňa a slnka, práve preto je červená často zvolená za farbu feng-šuej peňaženky. Červená je však superaktivačná farba, majte preto na pamäti, že môže podnietiť vaše pozitívne aj negatívne vlastnosti k peniazom. Pokiaľ ide o úspech a prestíž, tak najviac reprezentuje pokrok v týchto cieľoch. Taktiež ju spájame s láskou a romantikou, uznaním a slávou.

Zdroj: V. Anisimov /shutterstock.com

V prípade ak chcete prebudiť váš život zvoľte aj červenú kabelku. V prípade, že sa vám červená peňaženka nepáči, aspoň vložte nejakú drobnosť v tomto odtieni do tej vašej.

Modrá farba

Modrá symbolizuje hojnosť. Týmto odtieňom si priam pýtate viac peňazí do vášho života. Modrá je pre vás tá pravá ak si hľadáte novú prácu a stabilný zdroj príjmu. Námornícka modrá vám zas pomôže udržať neporušené vaše súčasné zdroje príjmu. Spolu so zlatým tónom ide o ohromujúcu a zároveň klasickú kombináciu.

Prečítajte si aj: Americkí miliardári počas pandémie ešte viac zbohatli. Spolu si prilepšili o 565 miliárd

Čierna farba

Čierna farba je pravdepodobne najpredávanejšou a reprezentuje prestíž. Pre úplnú finančnú moc a seriózny biznis zarábania peňazí existuje iba jedna farba a je to práve čierna. Spojte si ju napríklad s autami. Najznámejšie a najvýkonnejšie automobily, ktoré predstavujú prestíž a bohatstvo sú práve čierne. Reprezentuje taktiež obraz sily, autority a sofistikovanosti. Vo vzťahu k peniazom predstavuje príležitosť, bohatstvo a prosperitu.

Hnedá farba

Hnedá je pravdepodobne druhou najobľúbenejšou farbou peňaženky. Existuje toľko krásnych kožených textúr a prírodných farebných variácií, ktoré z nej vytvárajú atraktívnu voľbu. Ako píše knowfengshui.com, z pohľadu feng-šuej však nemusí byť najlepšou voľbou.


Biela farba

Biela predstavuje finančnú silu. Je často prehliadaná, čo môže byť na škodu. Ak chcete pritiahnuť pozornosť a prilákať nástrahy a podporu vplyvných ľudí, práve biela peňaženka je správnym prvkom na prenášanie energie. Ak chcete dať dôraz na bohatstvo, určite si vyberte nejakú so zlatými prvkami.

Zelená farba

Zelená farba symbolizuje nový začiatok. Je svieža, otvorená a bez spätného obzerania sa do minulosti.

Iné farby

Samozrejme nájdete peňaženky aj v mnohých iných farbách. Od bielej až po striebornú, zlatú a ružovú, ako aj s kombináciou rôznych vzorov a textúr.

Všeobecne platí, že čím je farba hlbšia, tým silnejšia je jej ochranná energia. Napríklad výber červenej alebo tmavo ružovej peňaženky je vždy lepšou voľbou pre feng šuej ako pre výber svetlohnedej, staroružovej, pastelovej alebo svetlej farby.

BRATISLAVA/vd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti