Domáce

Záhadná smrť bábätka v Bratislave! Polícia vyšetruje, či za to môže matka

smrt.jpg

Vraj prestalo z ničoho nič dýchať.

Bábätko sa snažila oživovať jeho matka aj záchranári, no márne. Prečo sa to stalo, nevedel povedať ani privolaný lekár. Tragédia sa stala na sídlisku vo Vrakuni - v Pentagone, ktorý bol v minulosti neslávne známym útočiskom kriminálnikov a drogových dílerov. Už keď sme vystúpili z auta, vedeli, prečo tam ideme. 


Matka operátorke najskôr povedala že malá dýcha, potom vraj zrazu prestala. Preto jej radila, ako môže dievčatko zachrániť. "Záchranári boli na mieste do piatich minút a približne ešte hodinu sa snažili dieťatko oživovať, no žiaľ neúspešne," potvrdil Boris Chmel, hovorca Operačného strediska ZZS.

"Počul som tam nejaké decko. Plno policajtov tuná bolo," povedal sused mladej rodiny. Tvrdí, že netuší, čo sa dievčatku mohlo stať. Žena sa k nemu správala slušne a vždy sa aj pozdravili.

Známy rodiny tvrdil, že počul, že sa dievčatko udusilo vlastnými zvratkami. "Privolaný lekár sa na mieste k príčine smrti vyjadriť nevedel, preto ju určí až pitva," povedala Tatiana Kurucová, hovorkyňa krajskej polície v Bratislave.

Mladá žena má okrem 5-mesačnej dcérky ešte 5-ročného chlapčeka. Čo sa za týmito dverami stalo o a či zomrelo dieťa vinou matky alebo nie, zisťuje polícia. 


BRATISLAVA/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.