Matka bodybuilderka vedie k posilňovaniu aj svojich synov. Najmladší má však len tri roky

Peter Pellegrini a Gábor Grendel v Na telo plus.
Zdroj: Instagram/ vikingqueen_of4boys

Brandi sa snaží, aby jej synovia jedli čo najzdravšie. Žiadny McDonald ani pizza.

Vášnivá bodybuilderka z amerického mesta Peoria v štáte Arizona na sociálnej sieti zverejňuje tréningové videá svojich synov a pochválila sa aj tým, že im dáva proteínové šejky na rast svalov.

Brandi Morrisonová (33) je pyšná na to, že jej synovia Cedrik (10), Rocky (8), Preston (7) a Ragnar (3) majú na svoj vek nadpriemerne vypracované telá. Dvaja najstarší potomkovia už majú aj vyrysované brušné svaly. Vraj posilujú, aby boli väčší a lepšie sa tak presadili v americkom futbale.

Brandi sa snaží, aby jej synovia jedli čo najzdravšie. Žiadny McDonald ani pizza. Proteínové šejky vraj pijú iba Cedric s Rockym. Mladší bratia na to ešte majú čas.

„Dávam si pozor, aby Ragnar dvíhal iba ľahké závažia. Robí s nimi drepy, výpady a tlaky na lavičke. Užíva si to, učíme ho to robiť správne, tak, aby sa nezranil. Učí sa rýchlo," uviedla bodybuilderka pre portál Metro.

„Myslím si, že na tom nie je nič zlé. Nikdy by sme do toho naše deti nenútili. Ak ich to prestane baviť, je to v poriadku. Ale zatiaľ sú do posilňovania poriadne zažratí," dodala matka. 

"Viem, že niektorí ľudia s tým nesúhlasia, ale každý má právo viesť svoje deti k tomu, čo sám považuje za dôležité a prospešné," odkázala Brandi kritikom.

PEORIA/kc

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti