Unikátna hollywoodska diéta od známeho doktora. Buďte štíhla ako najslávnejšie hviezdy

Ilustračné bodnutie osou.
Zdroj: shutterstoc.com/pathdoc

V diéte sa zameral na obmedzenie úplne iných produktov.

Ak celý život bojujete s kolísavou váhou, alebo sa vám jednoducho v poslednom období podarilo pribrať pár kíl, tieto rady vám jednoznačne pomôžu schudnúť. Prečo? Pretože pochádzajú z hlavy a zo skúseností Dr. Philipa Goglia, legendárneho výživového poradcu hollywoodskych hviezd.

Čo si myslíte, že sa bude nachádzať v jeho radách? Že by zakázanie sladkostí, tukov a cukru? Veru nie. Tento známy odborník zakázal svojím klientom konzumovať mliečne výrobky. A v prípade, že poznáte Caru Delevingne, Chrisa Pratta, Khloé Kardashian alebo Chrisa Hemswortha, tak viete, že ich postavy sú priam dokonalé. Aj oni schudli s doktorovou pomocou.

Ako to funguje

Mliečne výrobky pôsobia negatívne na trávenie, spôsobujú nadúvanie a zvyšujú riziko zápalu. Okrem toho sa zhoršuje zásobovanie tela kyslíkom. Veľmi veľa ľuďom je po mliečnych výrobkoch ťažko, prípadne ich až preháňa.

Zdroj: Shutterstoc.com/Ekaterina Bratova

Práve preto je podľa odborníka ich vylúčenie vhodné nie len pre dokonalú postavu, ale aj pre zdravie. Dokonca by sa vám mala zlepšiť a rozjasniť pokožka.

Hollywoodske hviezdy

Videli ste film Strážci galaxie? Chris Pratt musel pre filmovú rolu v tomto filme schudnúť neuveriteľných 30 kilogramov. Pri jeho drastickej premene mu pomohol práve Dr. Goglias a jeho nutričný plán na šesť mesiacov. Kloé Kardashian schudla s doktorovou pomocou šesť kilogramov za šesť týždňov. Okrem nich jeho nutričné plány dodržiaval aj známy herec Ryan Gosling, Chris Evans a Alexander Skarsgard.

Goglia odporúča dodržiavať hlavne nasledujúce štyri kroky:

Jedzte rozumne - Uprednostnite pri stravovaní kukuričné a ovsené vločky, celozrnné potraviny a sladké zemiaky.

Obmedzte mliečne výrobky - Ako sme už uviedli vyššie, obmedziť by ste mali mliečne výrobky. Mnohým ľuďom skôr pomôžu nabrať váhu.

Prečítajte si aj: Zmarilo grilovačku počasie? Poradíme vám, ako dodať dymovú chuť mäsu hoc aj na dvojplatničke

Zdravé maškrtenie - V prípade, že máte na niečo chuť, tak siahnite radšej po mandliach, ovocí, alebo si dajte lyžičku arašidového či mandľového masla.

Majte plán - Stanovte si podrobný denný plán. Vďaka nemu sa nebudete nudiť a nebudete mať čas konzumovať nezdravé jedlá. Pomôže vám, ak si navaríte jedlo na niekoľko dní dopredu a jednotlivé porcie si dáte do chladničky či mrazničky.

Samozrejme, dôležitý je aj pitný režim. Vypiť by ste mali 15 až 30 mililitrov vody na každé kilo vašej váhy, píše portál bety.cz.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti