Prečo sú muži neverní? Tu sú najčastejšie dôvody

Ilustračná snímka.
Zdroj: shutterstock.com/ Photographee.eu

Aj keď to bolí, ale veľakrát je to kvôli nám.

Každá žena sníva o dokonalom vzťahu a manželstve. Veríme, že jedného dňa sa stretneme s niekým špeciálnym a zamilujeme sa do neho. Myslíme si, že náš vzťah bude ideálny. Naše očakávania a sny sa však veľmi často líšia od reality.

Existuje veľa prípadov, kedy sa ukázalo, že ľudia nie sú schopní vybudovať silnú a šťastnú rodinu. Počúvajú jeden druhého, ale nepočujú, pozerajú jeden na druhého, ale nevidia. Týmto spôsobom ľudia postupne ničia svoje manželstvo, alebo dlhoročné partnerstvo.

V tomto prípade muži často získavajú milenky. Je ťažké vysvetliť, prečo jednoducho nechcú odísť a vydať sa za niekoho iného. Z nejakého dôvodu stále žijú so svojimi manželkami a milujú ďalšie ženy.


Zamerali sme sa na najčastejšie dôvody, pre ktoré sú muži neverní. Možno aj vám pomôžu a vyhnete sa fatálnym chybám a zachránite si manželstvo.

Nie ste na neho milá

Páni sú často oveľa láskavejší ako ich manželky. Všetci ľudia chcú byť ocenení a túžia, aby sa s nimi zaobchádzalo láskavo. Každodenné rutiny zavádzajú hlavne manželky. Veľmi často sa hnevajú, pretože ich manželia nerobia to, čo požadujú, nevenujú im náležitú pozornosť a podobné veci. Preto sa muži rozhodnú nájsť vytúženú láskavosť, nehu a uznanie vo vzťahu so svojou milenkou.

Prečítajte si aj: Najčastejšie dôvody rozvodu. Spôsobil niektorý z nich aj rozpad vášho manželstva?

Nezaujímate sa o jeho koníčky

Existuje veľa prípadov, kedy si človek nájde niekoho iného, pretože zdieľajú rovnaké záujmy. On ho podporuje v jeho záľube a on sa do nej zamiluje. Stáva sa to preto, že muži nemajú radi ženy, ktoré sa vznášajú okolo nich a hovoria, že tento koníček je hlúpy a bude oveľa lepšie, keď pôjde kosiť trávnik a sekať drevo.

Už sa viac nepýtate na jeho názor

Každý vzťah je založený na rešpekte. Keď ženy berú do úvahy názor svojich manželov, je to spôsob, akým mu preukážu svoju úctu. Ak to neurobíte, urobíte ho vo vašom živote bezvýznamným. Buďte opatrné, pretože si nájde niekoho, kto to urobí namiesto vás.


Nechcete mu variť

Každý chce aby bolo o neho postarané. Navarte svojmu manželovi a ukážete mu tak svoju lásku a starostlivosť. Pocíti, že ho naozaj milujete a ste pripravená urobiť všetko pre to, aby ste ho urobili šťastným. Ak mu nechcete variť, môže sa cítiť zanedbaný. A napokon ho vlastne sama pošlete na večeru s inou.

Mali by ste si nájsť nejaký čas a aspoň sa pokúsiť uvariť niečo jednoduché. Nie je to také ťažké, ako si myslíte.

Prečítajte si aj: Nevera v číslach: Sú Slováci neverní? Výsledok vás prekvapí

Prestali ste svojmu manželovi ďakovať

Mali by ste si vážiť svojho muža a aj to, čo pre vás robí. Poďakujete mu, keď vám pomôže. Musí pochopiť, že ho stále milujete a že si ceníte jeho úsilie. Inak je to jednoduché. Nájde si niekoho, kto to urobí.

Nemáte rady orálny sex

Ženy z rôznych dôvodov nemajú rady orálny sex. Pre mužov je to však veľmi dôležité a z časti až emocionálne Úprimne, nie je náročné nájsť si milenku, ktorá ho s radosťou poteší a v tejto veci vyhovie.

Zdroj: Shutterstock.com/4 PM production

Nesúhlasíte s častejším sexom

Sex je dôležitou súčasťou života každého človeka. A mužom sa naozaj nepáčia, že ste príliš často unavená alebo na neho nemáte čas. Preto si jednoducho môže nájsť niekoho, kto bude na neho vždy pripravený a bude mu venovať pozornosť.

Prestali ste sa o seba starať

Každý muž má rád, keď jeho žena vyzerá príťažlivo. Keď sa stará o svoje vlasy, pokožku a telo. Existuje veľa prípadov, kedy ženy prestanú robiť všetky tieto veci, zanedbajú sa, či už po svadbe alebo po narodení dieťaťa. Je to chyba, pretože muži sa začnú obzerať po žene, ktorá vonia, má lesklé vlasy a nerobí jej problém ani nanesenie laku na nechty.

Stále sa sťažujete

Ľudia, ktorí sa stále sťažujú, nie sú šťastní a nemôžu urobiť šťastného ani svojho blízkeho. Tobôž ak pôsobíte unavene a podráždene. Inými slovami, mali by ste vedieť, kedy máte byť ticho a vyriešiť si to sama v sebe alebo na káve s kamarátkou. Sú chvíle, kedy ak nemáte čo povedať, radšej nehovorte nič.


Nenosíte sexy spodnú bielizeň

Je to dosť zrejmé. Muži milujú keď ich žena vyzerá sexy. Žiaľ, veľmi často ženy prestanú nosiť krásne a sexy spodné prádlo v dlhoročnom vzťahu. Je to jeden z dôvodov, prečo si muži začínajú hľadať milenku, ktorá bude pre neho vždy sexy a bude ho chcieť zvádzať.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti