Ako zladiť podprsenku so zvyšným oblečením? Nebojte sa niečo aj odhaliť

1508_Ocelove_srdce_15_08_P50_So_20_30__15.mp4

V súčasnosti sú podprsenky priam módnym hitom.

V minulosti existovali tri farby podprseniek a asi tak dva tvary. V súčasnosti je už na výber veľa strihov, farieb a materiálov. Otázkou zostáva, ako správne zladiť podprsenku so zvyšným oblečením?

Tento rok platí, že máte vašu podprsenku priznať. Nebojte sa ju dať do popredia, pri vytváraní vášho outfitu ju dajte do centra pozornosti. Tie podprsenky by mali byť farebné, veselé, zaujímavé aj s čipovými aplikáciami.

Obyčajné jednofarebné podprsenky z hladkého materiálu pokojne noste pod oblečením. Patria medzi ne bezremienkové podprsenky, ktoré zvýraznia vaše poprsie, ramená a šiju. Nebojte sa, návrhári sa s nimi tak vyhrali, že vám už vôbec nebudú padať a držia aj tvar.


Veľkým tohtoročným trendom sú nevystužené trojuholníkové podprsenky. Vhodnejšie sú pre ženy s menším poprsím, keďže nevytvarujú tak prsia a tým pádom, by mohli pôsobiť nelichotivo.

V prípade, že máte hlboký výstrih, pokojne  zvoľte podprsenku s čipkovým lemom, ktorú odhalíte a bude to pôsobiť zvodne a romanticky zároveň. Rovnako sa môžete vyhrať aj pri výbere podprsenky pod outfit s holým chrbtom. Existuje veľa podprseniek so zaujímavým zadným prevedením.

Na výber máte aj z rôznorodých možností prepínania ramienok, tvarov a materiálov.

Viac sa dozviete z rozhovoru s Lenkou Škodová:


Dôležitý nie len je správny výber podprsenky ale aj jej veľkosť. Nie ste si istá akú veľkosť máte? Dozviete sa to nižšie:


BRATISLAVA/Teleráno

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.