Pár si adoptoval štyri deti. O pár týždňov zistili, že čakajú štvorčatá

Štyria adoptovaní súrodenci
Zdroj: YouTube/69News WFMZ-TV

Maxine sa nikdy netajila tým, že túži po veľkej rodine s biologickými aj adoptovanými deťmi.

Príbeh, aký by snáď nevymyslel ani hollywoodsky scenárista! Manželský pár Maxine a Jake Youngoví z americkej Pennsylvánie sa rozhodol adoptovať si štyroch súrodencov. K vlastnému synčekovi tak po dlhých mesiacoch starostlivosti pribudli štyri deti, no rodinu čakal obrovský šok. O pár týždňov po adopcii zistili, že čakajú štvorčatá, píše Daily Mail.

Maxine sa nikdy netajila tým, že túži po veľkej rodine s biologickými aj adoptovanými deťmi. Pár sa zosobášil v roku 2016. Kým sa im narodil prvorodený syn, prešli si hotovým peklom. Maxine niekoľkokrát potratila. Pár zažil aj chemické tehotenstvo a absolvoval niekoľko umelých oplodnení.

Rok po svadbe preto začali s adopciou štyoch detí. Keď im úrady oznámili, že adopciu im schválili, Maxine zistila, že je tehotná. V októbri 2018 sa im narodil vytúžený synček Henry, ku ktorému neskôr pribudli aj štyria adoptovaní súrodenci.

Zdroj: YouTube/69News WFMZ-TV

Po osvojení detí sa Maxine a Jake rozhodli, že k úplnému šťastiu im chýba ešte jedno vlastné dieťatko. Dom plný drobcov ich napĺňal šťastím, a tak začali pracovať na potomkovi číslo šesť. O niekoľko týždňov im lekár oznámil radostnú novinu, Maxine je tehotná.

Nasledoval však šok. Rodina sa totiž mala rozrásť nie o jedného, ale hneď o štyroch nových členov. „Nemyslela som si, že sa nám podarí otehotnieť bez umelého oplodnenia, ako to bolo v prípade nášho synčeka. Pamätám si, ako som tú správu písala Jakovi a bola som v šoku,“ hovorí Maxine.

Hoci sa na štvorčatá veľmi tešili, rovnako sa v budúcich deväťnásobných rodičoch miešali pocity strachu. Nedokázali si predstaviť, ako budú schopní starať sa o deväť detí. Jakova matka preto založila finančnú zbierku na pomoc mladej rodine, v ktorej sa jej podarilo vyzbierať asi 8000 dolárov.

Zdroj: YouTube/69News WFMZ-TV

Maxine porodila koncom júla v tridsiatom druhom týždni tehotenstva. Štvorčatá preto museli zostať v inkubátoroch, no bábätkám sa darilo a ich zdravotný stav bol dobrý.

Dve z detí si už mohli rodičia vziať domov a rodina sa teraz pripravuje na moment, kedy si budú môcť priviesť aj ďalších dvoch drobčekov. Až vtedy sa totiž pre nich začne naozajstné deväťnásobné dobrodružstvo.

Zdroj: YouTube/The Family Young VLOGS

USA/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.