Muži konečne priznali, ktoré oblečenie sa im na ženách v posteli páči najviac

Ilustračná snímka.
Zdroj: gpointstudio/shutterstock.com

Niekedy je sexi, keď sa sexi ani nesnažíte byť.

Čo si obliecť do postele, aby si o vás muž myslel len to najlepšie, pristalo vám to a aby ste boli to najrajcovanejšie stvorenia na planéte? To je otázka, ktorú si určite položila každá zo žien. Aj keď väčšinou asi nosíte pyžamo, občas máte túžbu prekvapiť ho, potešiť jeho oko a aj myseľ.

Ženy sú totiž neskutočne rafinované a milujú zvádzanie a flirtovanie, tak prečo si ho občas nedopriať aj po desiatich rokoch manželstva? Otázkou je, či sa ženám páči to isté ako mužom. S touto otázkou sa popasoval portál blesk.cz, ktorý ju otvorene mužom položil, a tak vám prinášame ich najčastejšie odpovede.

Veľké tričko

Nesnažiť sa byť sexi je jednoducho sexi. Podľa niektorých mužov vyzerá žena úžasne práve vo veľkom tričku, pokojne aj v tom jeho. Na jednej strane ju zahaľuje, aj keď je v podstate polonahá.

Prečítajte si aj: Mysteriózny bod G. Kde presne sa nachádza a existuje vôbec?

"Oversize tričko je najviac príťažlivé hneď z niekoľkých dôvodov. Prvý je asi ten, že mi to príde také dráždivé, jemne sa pod ním rysujú krivky, ale napriek tomu zostávajú tajomstvom. Po druhé, je väčšinou všade po ruke, je to niečo, v čom je sexi, a pritom sa nemusí veľmi snažiť," potvrdil anonymný muž.

Pyžamo

Či už teplé bavlnené, alebo saténové od luxusnej značky. Jednoducho pyžamo, v ktorom sa cítite pohodlne, uvoľnene a ste spokojné. Všetky tieto pozitívne pocity z vás vyžarujú a partner ich vníma tiež. A tak, ak sa cítite v pyžame ako vo svojej koži, neváhajte a nevymýšľajte zbytočne.

Zdroj: ABB Photo/shuterstock.com

Košeľa

Avšak nie ženská, ale pánska. Evokuje to v ženách skôr filmové scény z amerického kontinentu, ale niečo na tom predsa len je. Košeľa je chladivá a pritom príjemná, z časti priesvitná a ak vám je aj väčšia, tak to môže byť podobne ako s tým veľkým tričkom.

"Snúbenica mi kradne moje košele a musím uznať, že je to strašne sexi. Keď má košeľu len na dva gombíky, nohavičky a je bez podprsenky, tak mám chuť ju zakaždým chytiť a pomilovať," priznal jeden z mužov a jeho slová hovoria za všetko.

Čipka

Už od dávnej histórie bola čipka vnímaná ako luxusná časť odevu, ktorá je veľmi elegantná. Na bielizni však pôsobí extrémne sexi. Je len na vás, či si zvolíte čipkovanú nočnú košieľku, spodnú bielizeň, nejaký špeciálny komplet alebo kostým. Niekedy postačí aj obyčajný saténový župan s čipkovaným lemom.

"Mám rád špeciálne príležitosti, keď si kvôli mne žena vezme krásnu spodnú bielizeň. Milujem práve to čipkované. Viem, že to nie je na spanie asi veľmi pohodlné, ale ja ho na nej dlho nenechám," prezrádza anonym.


Nahota

Áno, niektorí muži nechcú ženy vyzliekať, ale užívajú si pohľad na ich nahé telo. Skúste sa po sprche nenápadne nahá prejsť po dome a hodiť sa na posteľ. Možno sa ani nenazdáte a už v nej nebudete sama.

"Ja milujem, keď sú ženy v posteli úplne nahé. Stačí, keď sa ráno otrie moje telo o jej úplne nahé telo a jemnú kožu, a už som hore. Je to oveľa lepšie ako ranná káva!"

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti