Organizátor nezaplatil Horkýže Slíže za koncert. Muzikanti aj fanúšikovia odišli naprázdno

V minulosti sa organizátor zviditeľnil hazardnou jazdou pred sanitkou.

Takto nepríjemne sa skončil, respektíve ani nezačal, koncert Horkýže Slíže v Partizánskom v časti Malé Bielice. Deň predtým sa ešte na sociálnej sieti promoval ako veľká vec. Prišla kapela aj fanúšikovia no zbytočne.

„Situácia bola naozaj vyhrotená. Chápem ľudí, ktorí boli nahnevaní,“ hovorí šéf rezortu, v ktorom mal byť koncert. S jeho organizovaním však nemajú nič spoločné.

Organizátorovi len prenajali priestory. Po zrušení koncertu padali štipľavé nadávky a policajti sa situáciu snažili upokojiť.

Mesto žiadnym spôsobom neparticipovalo na príprave tohto podujatia. Spojili sme sa aj s kapelou. Viac ako to, že nedostali zaplatené, ich mrzí, že fanúšikovia si ich vôbec neužili.

Organizátor koncertu telefón nezdvíhal, jeho vyjadrenie je tak neznáme. Podľa našich informácií sa má nachádzať v zahraničí. V minulosti sa preslávil svojou nebezpečnou jazdou pred sanitku. Vtedy tvrdil, že chcel iba pomôcť.

„Polícia v súvislosti s neodohratým koncertom preveruje oznámenia a získava podklady, na základe ktorých rozhodne v zákonnej lehote,“ tvrdí Danka Adámiková, vedúca oddelenia komunikácie KR PZ Trenčín.

Viac sa dozviete z reportáže Petra Zimana.


PARTIZÁNSKE/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Organizátor

Dôležité udalosti