Móda, nemóda, ale ženích by mal byť zladený s nevestou

Ženích - ilustračná snímka
Zdroj: shuterstock.com

Dnešný trend je však trošku iný. Odpoveď sme hľadali u odborníčky.

Krásna svadba a ešte krajšia nevesta. No čo taký ženích? Veď bez neho sa ani jedna nevydá. Napriek tomu naň často zabúdame. No nezaslúžia si aj páni trošku viac pozornosti?


Môžeme mať tie najkrajšie svadobné šaty podľa posledných módnych trendov, no keď sa vedľa nás postaví nevhodne oblečený ženích, môže to pokaziť dojem z celej dvojice.

Čo diktujú na tohtoročnú sezónu tí najprestížnejší svetoví módni návrhári. „Veľkým hitom je tzv. hipsterovská móda. Košeľa môže byť biela, farebná, prípadne sivá a miesto kravaty by som volila napríklad motýlika, v tomto prípade," vysvetlila nám módna stylistka Andrea Ziegler.

Letné svadby , najmä tie na čerstvom vzduchu, odpustia všetko. A pre to sa netreba báť byť kreatívni. Čiernu vymeňte za tmavomodrú alebo svetlé varianty. A pokojne si cez seba môžete prehodiť veľmi módne biele ľanové sako. Závisí to však aj od spoločnosti,

určité predpisy platia v tej konzervatívnej móde. „Ale čo sa týka svadieb, si myslím, že v prvom rade je to o tých dvoch ľuďoch," dodala stylistka.

A tí by mali byť zladení najmä duševne, už dávno neplatí, že aj navonok. No ak veľmi chcú, aby bolo jasné, že patria k sebe, stačí sa zladiť detailmi, ako vreckovka, motýlik či gombíky. Ziegler by v menších doplnkoch radila takú alternatívu, ktorá by ladila so šatami.BRATISLAVA/ Henrieta Hajtová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.